Rough Justice 84

1Masa oyunundan esinlenen bu tek oyunculu strateji oyununda bulmacaları çözün ve özel güvenlik ajansınızı başarıyla yönetmek için zar ve kartları kullanın. Güvenlik, kaçak kurtarma, haciz davaları ve daha fazlasıyla uğraşırken ajanlarınıza tavsiyelerde bulunun.

Vakaların tamamlanmasına yardımcı olmak için serbest çalışan acenteler kiralayın! Her vakanın farklı gereksinimleri vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli temsilcilerle, vaka için doğru temsilciyi bulmak çok önemlidir.

Vaka yüklerini tamamlayarak ve ödüller kazanarak kadronuzu daha fazla temsilciyi barındıracak şekilde genişletin.

İster güvenlik, ister haciz, ister kaçak kurtarma veya ek iş olsun, dikkatli okuma ve planlama başarının anahtarıdır. Özel vaka gereksinimlerini belirleyin ve işi yapmak için doğru temsilciyi göndererek A oyununuzu masaya getirin.

Her ajanın 0 ila 5 arasında değişen farklı değerlere sahip 5 istatistiği vardır. Değer, bir istatistik zarı atılırken tahsis edilen zar sayısına karşılık gelir.

Bazı vakalar, türe ve döneme özgü bulmacalarla (mini oyunlar olarak okuyun) çeşitli ve sürükleyici bir oynanış sunar. Bunlar kriptogramların, dijital ve analog mekaniklerin bir karışımıdır: refleks tabanlı ve matematiksel zorluklar.

Kartlar kullanılarak, zar atışları için istatistik değerleri geçici olarak artırılır. Dişli Kartları, kartın nadirliğini gösteren bir kademe değerine ve kartın envanterden çıkarılmadan önce sahip olduğu toplam kullanım miktarını gösteren bir dayanıklılık faktörüne sahiptir.

Şehri kemiren kanserin kökünü kazımak için elinizdeki tüm gücü ve kaynakları kullanın: ajanlarınızdan çağa uygun gözetleme teknolojisine ve yüksek mevkilerdeki dostlarınıza kadar.

Ancak dikkat edin – adalet için verilen bu mücadelenin perde arkasında çok daha büyük bir hikâye yaşanıyor. Büyük emelleri olan gizli bir örgüt Seneca Şehri üzerindeki etkisini yayıyor ve hedefinde siz varsınız.”

Bu 80’lerin kara film suçu, kirli geçişler, intikam arayan zar ve kartlarla oynanan masa oyunu esintili strateji oyununda yeni kurulan güvenlik teşkilatınızı başarılı kılmak için ne gerekiyorsa yapın.


18.065
OYUN BİLGİLERİ 13 Mart 2023 20:31
Rough Justice 84

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 13 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?