Roots of Pacha

0Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir insan topluluğu, her birinin kendi korkuları ve hayalleri olan köyünüzün hayatta kalmasını sağlayacaktır.

Arkadaşlıklar geliştirin ve birlikte zorlukların üstesinden gelin. Diğer klanlardan insanları sizinle birlikte yaşamaya davet ederek köyünüzü büyütün.

Pacha, tabiat ana ve onun unsurları için ilkel festivallere ve ritüellere katılın. Ve zamanı geldiğinde, gerçek aşkınızı bulun. Taş devrinin sunduğu en iyi kozmetiklerle karakterinizin görünümünü

Yüzünüz üzerinde çalışmayı bitirdiğinizde, etraftaki en muhteşem çiftliği yaratmaya çalışın. Orada durma! Zor bir iş gününden sonra geri dönmek için kendi benzersiz evinizi tasarlayın, yerleştirin ve dekore edin.

Oyun, çok oyunculu desteği düşünülerek sıfırdan geliştirildi. Arkadaşlarınızla birlikte yaşayın ve klanın gelişmesine yardımcı olmak için yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı paylaşın. En sevdiğiniz hayvanları birlikte sürün. Balık tutmada yarışın, festivallerde eğlenin ve dönüm noktası olan çok oyunculu ara sahnelere katılın.


5.100
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2023 19:24
Roots of Pacha

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 710 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?