Romancelvania

0Aşk acısı çeken, kara kara düşünen bir Drac olarak oynayın ve bir asırdır kalp kırıklığından sonra ortalıkta dolanıp durduktan sonra, Grim Reaper’ın ev sahipliğini yaptığı canavarca bir realite-flört şovuna atıldı! En uygun canavarları avlarken absürt kötüleri öldürürken Transilvanya’nın tehlikeli kırsalını keşfedin.

Tamamen seslendirilmiş 12 doğaüstü yarışmacıyla aşk yaşarken, arkadaş olurken veya onları ortadan kaldırırken her canavarın içindeki “insanı” keşfet! İlişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşımak, kendi gücünüzü, yeteneklerinizi ve daha fazlasını geliştirir.

Biraz dram olana kadar bu bir realite şovu değil! Makyaj veya ayrılık – yargılamıyoruz! Diyalog ve anlatı seçenekleriyle dolu bir dokuma öyküsünün yanı sıra vücut tipinizi ve sesinizi seçme yeteneği ile SİZİN hikayenizde nihai karar verici olun.

Şehvetli Smashmounds’tan Booty Bay’in arka sokaklarına ve aradaki her şeye kadar, işe alınacak canavarlar, gizli randevu noktaları ve tuhaf kötü adamlar ve patron karşılaşmalarıyla dolu öngörülemeyen, birbirine bağlı bir dünyayı keşfedin.

Eski güçlerinden sıyrılan eski şanlı Drac olarak, en iyi kana susamış benliğiniz haline gelmek size kalmış. İkonik silahlar, elementaller, yarasalar ve hatta Medusa’nın “kafası!” ile serserileri alt edin! Bu yandan kaydırmalı platform oyununda muzaffer saldırınıza giden yolda.


6.245
OYUN BİLGİLERİ 7 Mart 2023 21:26
Romancelvania

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 7 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?