Rollerdrome

0Rollerdrome, benzersiz bir aksiyon deneyimi yaratmak için yüksek oktanlı dövüşü akıcı hareketle kusursuz bir şekilde harmanlayan tek oyunculu bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur.

Bu adrenalin pompalayan aksiyon nişancı oyununda, öldürmelerin sağlığınıza netlik kazandırdığı ve hilelerin ve eziyetlerin size mühimmat sağladığı sinematik, içgüdüsel dövüşte stil sahibi olun.

Yıl 2030. Şirketlerin yönettiği ve gerçeklik ile performans arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı bir dünyada, halkın dikkati, acımasız yeni bir kan sporu olan Rollerdrome’un şiddeti ve aşırılığı tarafından dikkati dağıtılıyor.

Rollerdrome şampiyonu olmak ve Matterhorn şirketinin gerçek niyetlerinin ardındaki gizemleri çözmek için gerekenlere sahip olacak mısınız?

Roll7’den, size ödüllü ve eleştirmenlerce beğenilen OlliOlli serisini getiren akıllar, anımsatıcı bir geçmişe sahip yoğun bir nişancı-patenci melezi olan Rollerdrome’a ​​geliyor.

Ana Özellikler:
Eşi benzeri olmayan bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu – yüksek oktanlı, içgüdüsel dövüşü akıcı hareket ve kandırma mekaniğiyle birleştiren orijinal bir hibrit nişancı-kaykaycı, tamamlayıcı ve zorlu bir bütün halinde.

Bir beceri testi – Rollerdrome turnuvası boyunca benzersiz bir mücadeleye katılın. Çevrimiçi skor tablolarıyla sahada hakimiyetinizi kurun ve en zorlu beceri ve çeviklik testi için açılabilir “Out For Blood” moduyla kendinizi sınırları zorlayın.

Orijinal bir kimlik – İkonik dönem seslerini ve tonlarını son teknoloji prodüksiyonla birleştiren, katliama yürek burkan bir fon sağlayan, çizgi romandan ilham alan benzersiz bir sanat stiliyle hayata geçirilen tamamen yeni, tamamen orijinal bir film müziği.

Karanlık bir komplo – Bu farklı geçmişe dönük evrende gizemli, uğursuz bir komplo keşfedin.


7.392
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2022 22:42
Rollerdrome

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 1.08 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?