Rogue Tower

1Rogue Tower indir - (Direkt indir)

Rogue Tower, roguelike unsurları ve etkileyebileceğiniz sürekli genişleyen bir yolu olan bir kule savunma oyunudur. Yeni kulelerin ve binaların kilidini açın, savunmanızı oluşturun, kart çekilişleri ve nakit para ile kulelerinizi yükseltin, düşmanların nasıl hareket ettiğini kontrol etmek ve kulenizi savunmak için yolu taktiksel olarak genişletin.

Kulelerinizi inşa ettiğiniz yer, herhangi bir kule savunma oyununun en önemli yönüdür. Hileli kulede, düşmanların kat etmesi gereken yol sürekli olarak uzar ve ortalama kule savunma oyununuzdan çok daha uzun süre büyür ve bu oyunda kule yerleştirmeyi daha da önemli hale getirir. Sadece ne tür bir kapsama sahip olacaklarını dikkatlice düşünmeniz gerekmiyor, aynı zamanda kuleler de yüksekliklerine bağlı olarak bir hasar bonusu alıyor. Bu, diğerlerinden daha iyi olan noktalar olduğu, ancak bunların sınırlı olduğu anlamına gelir; Bu noktalara hangi kuleleri yerleştiriyorsunuz? Onları henüz kilidini açmadığın bir kule için mi saklıyorsun? yoksa şimdi sahip olduğun her şeyi oraya mı koyuyorsun? iyi noktalar iyi bir konumda bile mi yoksa yoldan çok mu uzaktalar? Bunların hepsi, her oyunda yanıtlamanız gereken stratejik sorulardır.

Oyunun her seviyesinde yolu genişletmek için bir yön seçmelisiniz. Yol rasgele dönüş yapacak ve sık sık bölünecek. Seviyenin şeklini ve kuleye ulaşmak için düşmanların her bir yolda ne kadar ileri gitmesi gerektiğini etkilemek için üzerinde hangi kontrolü yapabileceğinizi tartışın. Savunmanızı aşırı doyurmamak için tüm yollardan düşmanların birer birer gelmesini ister misiniz? Yoksa AOE’ye zarar veren kuleleriniz için tüm düşmanların bir araya gelmesini mi istiyorsunuz?

Her oyun sırasında rastgele yükseltme seçebilecek ve kartların kilidini açabileceksiniz. Bu kartlar, yeni kuleler inşa etmenize veya mevcut kuleleri yükseltmenize, onlara daha iyi hasar, menzil veya yeni yetenekler vermenize izin verir.

Her oyundan sonra, oyunda görünecek başka kulelerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için kullanılabilecek bir deneyim kazanacaksınız. Ayrıca, oynadığınız her oyunda devam edecek olan ve bir sonraki oyununuzun başlangıcında size küçük bir destek sağlayan kalıcı yükseltmelerin kilidini açabilirsiniz.

400’den fazla benzersiz kart ve yükseltme ile neredeyse sonsuz tekrar oynanabilirlik var!


Rogue Tower indir - (Direkt indir)

10.230
OYUN BİLGİLERİ 16 Nisan 2022 01:44
Rogue Tower

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 126.0 MB

Crack: v1.0.15

Tarih: 28 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?