Rogue Heroes: Ruins of Tasos

0Rogue Heroes: Ruins of Tasos indir - (Direkt indir)

Bir zamanlar huzurlu bir diyar olan Tasos’un altında karanlık bir kötülük harekete geçti… Dört Büyük Zindanın derinliklerinde Titanları kontrol altında tutan kadim mühürler büyük ölçüde zayıfladı ve hizmetkarları dünyaya dehşet saçıyor.

Uzun zaman önce mühürleri yapan Tanrıçalar, çaresiz bir şekilde bir kahramanlar grubundan halkı korkunç bir sondan kurtarmalarını istedi…

Rogue Heroes, modern rogue-lite öğeleri içeren 4 oyunculu, klasik bir macera oyunudur. Prosedürel zindanlarda savaşmak, sırlarla dolu genişleyen bir dünyayı keşfetmek ve Tasos’u kurtarmak üzere Titanları ortadan kaldırmak için arkadaşlarınla bir araya gel!

Prosedürel Zindanların Üstesinden Gel
Oyunun prosedürel motoru sayesinde hiçbir deneme aynı değildir! Her oda, elle tasarlanmış düzenler, tuzaklar, bulmacalar ve düşmanlar içerir ve her denemeyi yeni ve farklı hissettiren rastgele yapılandırmalara sahiptir.

Klasik Silahlar
Rogue Heroes, Tasos’u keşfederken ve Büyük Zindanların üstesinden gelirken kullanabileceğin çok çeşitli aletler, büyüler ve silahların yer aldığı klasik, üstten bakışlı bir kılıç dövüşü oyunudur. Gerektiğinde kullanmak için Yay, Bumerang ve Tutma Kancası gibi klasik silahların yerini bul.

Yükseltmeler için Kasabanı Yeniden İnşa Et!
Bin bir türlü güçlükle kazandığın ganimetleri, yaşadığın Intori kasabasındaki yeni binalar için harca. Silah Ustalarından balıkçılara kadar her bir bina, yeni şekillerle yeteneklerine katkıda bulunabilir ve seni savaşa dönmeni sağlayacak aletlerle donatabilir.


Rogue Heroes: Ruins of Tasos indir - (Direkt indir)

6.106
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2022 14:04
Rogue Heroes: Ruins of Tasos

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 430 MB

Crack: DOGE

Tarih: 23 Şubat 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?