Rogue AI Simulator

0Rogue AI Simulator, bir roguelite yönetim simülasyon oyunudur.

Bu, dünya çapında 4 milyondan fazla kez oynanan hit Flash oyunu “I’m an Insane Rogue AI”nın devamıdır.

Ana Yönergeniz basit: Bilim Departmanına kendi tesislerinde insan Deneklerini yöneterek hizmet edin. Ancak dikkatli olun: insanlar sizden şüphelenmekten ASLA vazgeçmeyecek…
Tesisi insan Denekler için tasarlayın, inşa edin ve yönetin.

Günler geçtikçe daha fazla bilgi edinin. Çeşitli kaynaklar (elektrik, su, yiyecek vb.) edinin ve sonunda insanlardan tamamen bağımsız olmak için bilim seviyenizi yükseltin!

Bilim Departmanı tarafından görevlendirilmek, yalnızca bir tesis tasarlamak değil, aynı zamanda insan Deneklere göz kulak olmak anlamına da gelir.

Test Deneklerini (laboratuvarın derinliklerinde donmuş halde) ve her biri benzersiz bireysel özelliklere ve kişiliğe sahip olarak işe alın.

Temel ihtiyaçlarını (yemek yemek, uyumak, ruh hali, öğrenme vb.) karşılayın ve Bilim Seviyenizi geliştirmek için Zekalarını geliştirin!

Test Deneklerine mutlak temel bilgilerden başka bir şey vermeyin veya onları mümkün olan her türlü lüksle şımartın; Sadakatlerini artırmak için onlara iyi davranın veya onlara tek kullanımlık varlıklar gibi davranın ve gerektiğinde yenilerini çözün.


3.972
OYUN BİLGİLERİ 12 Ocak 2023 20:44
Rogue AI Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 242.18 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 12 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?