RoboCop Rogue City

5RoboCop Rogue City indir - (Direkt indir)

İkonik yarı insan, yarı makine ve tümüyle polis kahraman olarak Eski Detroit’in tehlikeli, suç dolu sokaklarına adalet getir.

Tüm imkânları kullanarak yasaları koru:
Güçlü Auto-9’ın veya diğer mevcut 20 silahtan biriyle, patlama dolu birinci şahıs bir macerada suçluları yok et. İlerledikçe geliştirilebilecek robot gücün ve sibernetik yeteneklerin ile yasaları koruyan en etkili memursun.

Bir numaralı emirlerini yerine getirmek için nasıl bir yol izleyeceğin sana kalmış.
Açık bölgeleri keşfet ve kendi adalet anlayışına göre hedeflerini tamamla. Kanıt bulmak, suçluları sorgulamak ve kamu düzenini sağlamak bir polis memuru olarak günlük işlerinden sadece bazıları. Aldığın kararları hafife alma. Seçimlerin, vatandaşların kaderini ve görevinin sonucunu belirleyebilir.

RoboCop dünyasından orijinal bir hikâye:
Detroit şehri yeni bir suç dalgasına boğulmuş durumda ve yeni bir düşman kamu düzenini tehlikeye sokuyor. RoboCop 2 ve 3 arasında geçen bu orijinal hikâyede, araştırmaların seni karanlık bir projenin kalbine yönlendiriyor. RoboCop dünyasından ikonik yerleri keşfet ve tanıdık yüzlerle karşılaş. Siber polisin orijinal aktörü Peter Weller da seslendirme görevine devam ediyor.

Kendini hazırla ve… MASUMLARI VE YASALARI KORU


RoboCop Rogue City indir - (Direkt indir)

53.650
OYUN BİLGİLERİ 31 Ekim 2023 20:26
RoboCop Rogue City

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 39.69 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?