Robin Hood Sherwood Builders

2Robin Hood Sherwood Builders indir - (Direkt indir)

Robin Hood – Sherwood Builders, Sherwood’un peşini bırakmayan zulme ve adaletsizliğe karşı duran klasik bir kahramanın rolünü üstleneceğiniz, temel oluşturma unsurlarına sahip bir aksiyon-macera RPG’sidir. Robin olarak, özgürce keşfedilebilecek bir açık dünya ortamında savaşacak, avlanacak, zanaat yapacak, çalacak ve elbette Nottingham Şerifine ve onun acımasız rejimine karşı yerel halkın gelişmesine yardımcı olacaksınız.

Robin Hood, ortaçağ İngiliz halk masallarının ünlü bir kahramanıdır ve o dönemde sadık kanun kaçağı arkadaşlarından oluşan grubuyla birlikte Sherwood ormanlarında dolaştığına inanılır. Oyunda Lady Marian, Little John, Friar Tuck, Allan-a-Dale ve Will Scarlet gibi efsanevi karakterlerle de tanışacaksınız.

Robin’in asıl amacı, yeni oluşan mülteci ve isyancı topluluğunun ilerlemesine ve genişlemesine yardımcı olmaktır. Küçük bir orman yerleşimi olarak tanımlanabilecek bir yerden başlayıp, biraz özen, sıkı çalışma ve şansla, insanlarla dolu bir kasabaya dönüşebilir. Yerel köylüleri, kanundan kaçan isyancıları ve hatta Nottingham vatandaşlarını ve muhafızlarını yeni yasa dışı yerleşimcileriniz olarak işe alın.

Maceranıza, yeni sakinlerin gelişiyle yakında genişletilebilecek bir orman kampı inşa ederek başlıyorsunuz. Köyü inşa etmek için Sherwood Ormanı’nda kendinize ayırdığınız alanı uygun şekilde yönetmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

Yerleşimle ilgilenmenin bir diğer önemli kısmı topluluk üyelerinin mesleklerini ve görevlerini yönetmek, onları zanaatkar, avcı veya muhafız olmaları için eğitmek ve yerleşimin kaynaklarını kendiniz toplayarak veya konvoylardan ve soylulardan çalarak yönetmek olacaktır. mülkler.

Robin’in halkının sayısı arttıkça ve kılıç kullanımı güçlendikçe, Nottingham’daki bir ayaklanma gerçeğe dönüşebilir ve Şerif’in zulmüne sonsuza kadar son verilebilir.
Robin Hood ve Mutlu Adamları hayatta kalıp adaletsizliğe son verebilecek mi? Onların kaderi sana bağlı!


Robin Hood Sherwood Builders indir - (Direkt indir)

56.193
OYUN BİLGİLERİ 29 Şubat 2024 18:01
Robin Hood Sherwood Builders

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 34 GB

Crack: RUNE

Tarih: 29 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?