Road Maintenance Simulator

0Road Maintenance Simulator indir - (Direkt indir)

Bir Alman sokak bakım hizmetinde günlük hayatı deneyimleyin ve yol yapımı ve bakımı alanında çeşitli gerçekçi görevleri tamamlayın! İşiniz için emrinizde benzersiz araçlara ve çeşitli kullanışlı araçlara sahip olacaksınız.

Çok sayıda görev sizi bekliyor! Sokak bakım hizmetinde, serbestçe gezilebilir bir yol ağında 30 kapsamlı görev sizi bekliyor. Günlük işlerinizde yol işaretleri yerleştirmek, güvenlik bariyerlerini kaldırmak, ağaçları budamak, yol kenarlarını temizlemek, trafik işaretleri, çarpma bariyerleri ve sınır çiziciler kurmak ve tabii ki yolları onarmak da dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici görevleri tamamlayın.

Çeşitli araçlar arasından seçim yapın!Çalışma alanınızdan siteye karayolu, ana ve köy yolu ile serbestçe sürülebilir bir yol ağında platform kamyonları ve çok amaçlı araçlar gibi benzersiz araçlarda sürün ve görevlerinizi rulo ve katran makinesi kombinasyonuyla veya hatta yürüyerek tamamlayın!

İşiniz için emrinizde çeşitli kullanışlı araçlar ve nesneler var. Bunların arasında motorlu vibratörler, çöp tutucular, akülü tornavidalar, işaretler, sınırlayıcılar ve çarpma bariyerleri bulunmaktadır.


Road Maintenance Simulator indir - (Direkt indir)

24.093
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2022 13:12
Road Maintenance Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.34 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 7 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?