Road 96 Mile 0

1Road 96: Mile 0, müzik öğelerinin ön planda olduğu bir hikâyeli macera oyunu. Müzikler ise başarılı Road 96, 11-11 Memories Retold oyunlarının ardındaki, 5 Pégases Ödülünün kazananı olan Fransız stüdyo DigixArt tarafından bestelendi.

Yayıncılığını Ravenscourt’un üstlendiği oyunda oyuncular, geçmişleri ve inançları farklı olan iki genç Zoe ve Kaito arasında geçiş yaparak Petria’nın seçkin kesiminin yaşadığı ve Kaito’nun ebeveynlerinin çalıştığı lüks White Sands sitesini birlikte keşfedecekler.

Zoe, Road 96’teki karakterlerden biri. Şehrin zengin kesiminden geliyor ve babası da hükümet için çalışıyor. Lost in Harmony’deki karakterlerden biri olan Kaito ise daha dezavantajlı bir yerde yaşıyor. Her ikisi de iyi birer arkadaş ama bu durum çok yakında değişebilir.

Road 96: Mile 0’da çıktıkları yolculuk dostluklarını ve inandıkları her şeyi değiştirebilir. Parayla saadet ve dostluk satın alınmaz derler ve bu iki hayalperest genç ise ait oldukları yeri keşfedecekler. Peki dost kalabilecekler mi?

ROAD 96 DÜNYASI
Road 96’ten önce olan olayı ve Zoe’nin neden evden kaçtığını öğreneceksin. Zoe ve Kaito olarak oyna ve kaderlerinin akışını değiştir. Bunun yanı sıra Road 96’ten bir sürü renkli karakterle karşılaşacaksın ve sorunlarla boğuşan Petria’nın diğer yüzünü göreceksin.

HER ŞEY DOSTLUKLA İLGİLİ
Bu, iki arkadaş arasında yaşanan çatışma ve fikir ayrılığıyla ilgili bir öykü. Zoe ve Kaito normalde ayrı dünyaların insanları ama dostluk bağları çok güçlü. Bir sürü zorlukla karşılacak olsalar da bunların üstesinden gelebilecekler mi?

MÜZİK DOLU GEZİNTİLER
Oyunun müzikli bölümlerinde Zoe ve Kaito’nun iç dünyalarına dalıp gerçek bir duygusal deneyim yaşayacaksın. Seçimler yapıp kaymaya devam ederek ya da engellerden kaçarak bu güzel psikedelik deneyimler içerisinde yolunu bul.


17.174
OYUN BİLGİLERİ 4 Nisan 2023 18:08
Road 96 Mile 0

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.54 GB

Crack: FLT

Tarih: 4 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?