RKGK Rakugaki

0RKGK Rakugaki indir - (Direkt indir)

Şehir sizin tuvalinizdir. Neo-acımasız Cap City’yi şeytani B Corp’un kontrolünden kurtarmak için asi Valah ve onun RKGK ekibine katılın. Gizli hazineleri toplayın, gizli yolları bulun ve soğuk ve gri betonu grafitilerinizle aydınlatın.

Ne kadar hızlı gidebilirsin? Zıplamaları, kısa çizgileri, kaymaları ve eziyetleri zincir halinde birleştirin. Valah’ın dünyasının onun animasyonlu harikalar diyarına dönüştüğü Defacer modunda mükemmel akış durumuna ulaşın. Bay Buff’un dostlarını şık bir şekilde alt ederken rotalarda ustalaşın ve seviyeleri hızla geçin.

Düşmanları aşın, duyularınızı aşırı yükleyin ve kontrolü geri alın. Şık geçişler, kaotik kargaşa ve Cap City’nin her köşesinde canlı izinizi bırakmak için Valah’ın boyama yeteneklerini kullanın.

Gücünüzü sanata yönlendirin ve Bay Buff’un zihin kontrol eden teknolojisine direnin. Cap City vatandaşlarına özgürlüğü geri verin ve yeteneklerinizi B Corp yardakçılarına karşı test edin. Valah’ın yaratıcılığı ve hayal gücü, karanlık ve kontrolcü bir dünyada size rehberlik edecek kıvılcımdır.


RKGK Rakugaki indir - (Direkt indir)

13.394
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2024 21:21
RKGK Rakugaki

Tür: Oyun, Aksiyon, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 11.6 GB

Crack: RUNE

Tarih: 22 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?