Risk of Rain Returns

1Özenle tasarlanmış, güzelce düzenlenmiş ve yeni oynanışlarla dolu Risk of Rain döndü ve şimdi eskisinden de güzel! Eşsiz ganimet birleşimleri, tamamen yeni Kazazedeler, yenilenen çok oyunculu mod, ve dahasıyla geliştirilmiş ikonik roguelike’a dalış yap!

Beceri ve yeteneklerinizi geliştir, yeni Kazazedeler keşfet ve gittikçe zorlaşan turlara dalış yap! “V. Petrichor’un yeraltında uykuda bekleyen antik tasarımın sırlarını keşfet. Oynayacak yeni yollar bulmak için her bir kütüğün, taşın altını ve Gup’u ara!

Birçok Kazazede, gemine yapılan gizemli saldırıdan kaçtı. Şef’in dönüşüyle adaleti dilimle, doğra ve soğuk servis et; İnfazcı olarak ön safları tutup takımına kalkan ver veya herkesin sevdiği mor yaratık Acrid ile zehirli bir çamur yolu ser! Her birinin ustalaşacak yeni yetenekleri olan 15 Kazazedeyle keşfedilecek yeni yollar oluştur.

Bir diğer yeni kişi de Gezgin! Bu zengin kaynaklı dövüşçü, yendiği düşmanlardan parçalar toplayıp takım arkadaşlarını geçici olarak güçlendiren nesneler çıkarabiliyor. Ayrıca bunları kendine alıp, alan çapında dizginlenemeyen bir yıkımı serbest bırakabilir. Gezgin, her Kazazede grubuna mükemmel bir ektir. Kendi acı damgasını basarken takımı destekleyebilme yeteneği, sadece bir kaçak yolcudan fazlası olduğunu kanıtlayacaktır.

Çeşitlilik, yıkımın tuzu biberidir. Her biri turunu değiştiren 11 Eser seç! Belki her kullanıldığında değişen rastgele bir ekipman nesnesiyle başlamak istersin veya belki her 10 dakikada bir sınır tanımaz Canavar istilası yaşamak istersin. Eser kombinasyonlarını dene ve oynayacak heyecan verici yeni yollar keşfet.


8.382
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2023 13:41
Risk of Rain Returns

Tür: Aksiyon, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Kasım 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?