Risk of Rain 2: Survivors of the Void

1Risk of Rain 2: Survivors of the Void indir - (Direkt indir)

Boşluk’u Açığa Çıkarın
Boşluk Kapısı açıldı! İçerdiği yozlaştırıcı güç, 5. Petrichor’u yuttu ve gezegeni karanlığa sürükledi. Binlerce yıldır Boşluk Yaratıkları, diyarımızdan kendi diyarlarına eserler götürerek baskın hâle geldiler. Şimdi koleksiyonlarına sizi de eklemek istiyorlar.

Arkadaşlarınızı maceraya sürükleyin! Oyun içinde canavarların, seviyelerin ve nesnelerin tüm lobide görünmesini sağlamak için Survivors of the Void’a yalnızca bir oyuncunun sahip olması gerekir. Survivors of the Void’a sahip olmayan oyuncular, iki yeni kazazede seçemez veya yeni nesnelerin, seyir defterlerinin ya da diğer içeriklerin kilidini kalıcı olarak açamaz.

Kazazede 1: Raylı Tüfekçi ile Atışınızı Yapın
Yüksek zeminde üstünlüğünüzü kullanın. Raylı Tüfekçi’nin birinci şahıs dürbünüyle haritanın dört bir yanından yıkıcı atışlar yapın. Silahınızı yeniden dolduracağınız süreyi hesaplayın, zayıf noktaları hedef alın ve savaş alanını değiştirin. Raylı Tüfekçi, üst düzey bir elebaşı katilidir. Sürüleri kesmek yerine hedefini tek atışta ortadan kaldırır.
Raylı Tüfekçi’nin konumlandırmasında ve hareketinde ustalaşmak, onun gerçek potansiyelini açığa çıkarır. Gözden kaybolmak veya zorlu bir durumdan kurtulmak için bir Sarsıntı Cihazı fırlatın. Raylı Tüfekçi, Survivors of the Void sahipleri için anında açılır.

Kazazede 2: Boşluk İblisi ile Yozlaşmadan İstifade Edin
İlk kazazede öldü. Yozlaşmayı lehinize çevirin ve Boşluk’un gücünden istifade edin. Eski komando, yeni güçlerini kontrol etme ve onlar tarafından tüketilme ikileminde kalır. Boşluk İblisi, Survivors of the Void’daki ikinci yeni kazazededir. Yozlaşma sizi ele geçirdiğinde yeteneklerinin kısa bir süreliğine daha güçlü saldırılara dönüşür.
Düşmanları ışın ve füze seline boğup yeni hareket olasılıklarında ustalaşın. Yozlaşmanızı zamanlayın, boşluğu kullanın, Boşluk İblisi’ni serbest bırakın. Survivors of the Void’da yeni bir tehdidi yenerek Boşluk İblisi’nin kilidini açın.

Kuvvetli Boşluk Nesneleri Kullanın
Tanıdık eşyaları yozlaştırın ve yeni güçlerin kilidini açın! 14 Boşluk Nesnesinden birini almak, o nesnenin tüm normal sürümlerini kalıcı olarak değiştirir. Yozlaşma güç getirir ancak aynı zamanda değişikliklere de neden olur. Artık pek çok nesnenin bir zamanlar yaptıklarının tam tersini yaptığını göreceksiniz. Boşluk ukulelesinin heyecan verici müziği, sürüler yerine tek tek düşmanları hedefler. Bazı nesneler tamamen farklı şeyler yapacaktır!

Survivors of the Void’da 5 ekipmanın, 4 ay nesnesinin ve 18 standart nesnenin kilidini açın.

Korkunç Canavarları ve Gup’u Seyredin
Tanrı’nın yaratıklarının çoğu ortalıkta kol geziyor ve dünyalarına yönelik bu tehditten memnun değiller. Jelatinimsi Gup geri geldi ve 5. Petrichor’un uzak noktalarından yeni arkadaşlar getirdi. Bu sevimli turuncu iğrenç şeye dikkat edin, fazla yaklaşırsanız sizi uçurumdan aşağı sektirebilir.

En güçlü yaratıklar Boşluk’tan gelir. Boşluk’a ulaşma yeteneğiniz, onları tehdit ediyor. Bu işgal cevapsız kalmayacak. Sizi yakalamak için devasa kuvvet ve yozlaşmış zihin yapıları gönderildi. Güçlerinin kökenini ortaya çıkarın ve mümkünse savaşı onlara götürün.


Risk of Rain 2: Survivors of the Void indir - (Direkt indir)

6.734
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2022 17:00
Risk of Rain 2: Survivors of the Void

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: DOGE

Tarih: 1 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?