Ria

1Ria indir - (Direkt indir)

Dünyayı Kara Ruhların Kraliçesinden Kurtarın

Ria, canavarımsı karanlık yaratıkların istila ettiği mitolojiye dayalı bir aksiyon-macera açık dünyasıdır. Tanrı, oğlunu (Ria) insanlığı kurtarmak ve yeryüzündeki ilk insan uygarlığı için temizlemek için gönderdi.

Ölümcül düşman orduları ve destansı bosslarla yüzleşmek için tek başınıza yola çıkacak ve karanlık ruhların Dark-Soul kraliçesini çağırmasını engellemeye çalışacaksınız. Eğer uyanırsa, dünya sonsuz bir süre karanlıkta kalacak. Karanlık ruhun kraliçesinin uyanmasını engellemek için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek.

DÜNYAYI AÇ
Onlarla her oynadığınızda değişen, düşman karşılaşmaları, arayış fırsatları yaratan, dinamik olarak oluşturulmuş düşman yaratıklarını keşfedin. Oyunun benzersiz dünyalarının her biri, her oyunda zorluklar sağlayacak canavar yaratıklar ve ortamlarla doludur. Uyum sağla ve keşfet… ya da denerken öl.

Her karşılaşmaya düzinelerce benzersiz şekilde yaklaşmak için kötü bir silah, zırh ve modifikasyon cephaneliği oluşturmak için kullanabileceğiniz deneyim, değerli ganimet ve yükseltme malzemeleri kazanmak için düşman ortamlarda karanlık ruh düşmanlarının ve destansı patronların üstesinden gelin.

REKABET
Kök’e bir son vermek için dünyaları kurtarmak tehlikelidir ve hayatta kalmak garanti olmaktan çok uzaktır. Bu karanlık düşman yaratıkları yok edebilmek için seviye atlamalısınız.


Ria indir - (Direkt indir)

50.921
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2023 13:52
Ria

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.57 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 27 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?