Reverse Collapse Code Name Bakery

1Reverse Collapse: Code Name Bakery, MICA Ekibinin Codename: Bakery Girl (2013) oyununu yenilenmiş grafikler, yeni oyun mekaniği ve genişletilmiş anlatımla aslına sadık bir şekilde yeniden yaratıyor.

Girls’ Frontline olaylarından 30 yıl sonra, Antarktika Birliği (AU) özel ajanı Mendo, Kuzey Kafkasya’nın kalbinde önemli bir göreve çıkıyor. Rossatrism Milletler Koalisyonları Birliği (URNC) güçleri tarafından beklenmedik bir şekilde pusuya düşürülen adamın durumu, gizemli gümüş saçlı “Fırın Kızı” Jefuty’nin ortaya çıkmasıyla dramatik bir hal alır. Birlikte düşmanca coğrafyalardan geçerek GRAVIRUL Projesi’nin içinde gizlenen karanlık sırları açığa çıkarıyorlar.

Oyun özellikleri
Klasik Taktiksel RPG: Her biri benzersiz becerilere ve yeteneklere sahip çok sayıda karaktere komuta edin. Taktik manevraları ustaca yönetin ve zorlu durumlarda ilerlemek ve zafer kazanmak için gelişmiş silahlardan ve özel hazırlanmış öğelerden oluşan geniş bir cephanelikten yararlanın.

60’tan fazla Harekât Aşaması: Gizlilik, benzersiz sahne mekanizmaları ve çeşitli araziler gibi stratejik unsurları dengelerken çeşitli karmaşık görevlerde gezinin. İmrenilen S sınıfı statüsüne ulaşmak için bu zorlukların üstesinden gelin

Sürükleyici hikaye anlatımı: canlı çizimler ve 2D animasyonlar, her karşılaşmayı daha yüksek yoğunluk ve duygusal etkiyle sunmak için birlikte çalışır.

Orijinal Destan Yeniden Anlatıldı: 300.000 kelimeyi aşan bir senaryoyla genişletilmiş anlatım, iki gün boyunca yoğun savaşı yeniden yaratmanın ötesine geçiyor. Destana yeni boyutlar getiren gizli derinlikler ve anlatılmamış hikayeler için tetikte olun.


16.816
OYUN BİLGİLERİ 23 Mart 2024 12:58
Reverse Collapse Code Name Bakery

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 17.3 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 22 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?