Returnal

1Returnal indir - (Direkt indir)

PC’ye mermi cehennemi aksiyonunu taşıyan bu ödüllü üçüncü şahıs nişancı oyunu ile döngüyü kırın. Selene’in roguelike macerası, unutulmaz bir yolculuk yaşatmak için bir dizi çarpıcı grafik ve performans tabanlı geliştirmeyle birlikte geliyor.

Bu macera, oyuna ilk günden itibaren dâhil olacak Tower of Sisyphus’ın yanı sıra Suspend Cycle, Photo ve Co-op Modları ile tamamlanan tam Returnal™ deneyimini içerir.

ARKA PLAN:
Bu şekil değiştiren dünyaya zorunlu iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin çorak topraklarını aramak zorundadır.

Bir başına kalan Selene, kendini canını dişine takarak hayatta kalmak için mücadele ederken bulur.

Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır. Hızlı ve acımasız oyun boyunca gezegen her döngüde değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Göz alıcı görsel efektlerle hayat bulmuş, çürümekte olan dünyanın karanlık güzelliği, tehlikeli sürprizlerle dolu.

Çetin ve birbirinden oldukça farklı ortamlarda geçen, mermi cehenneminden gücünü almış yüksek riskli çatışmalardan, dudak uçuklatan sürprizler ve değişimlere kadar uzanan birçok şey sizi bekliyor.

Gizemin her an peşinizde olduğu, merhamet bilmez bir yolculukla kendi yolunuzu keşfedecek ve o yolda mücadele edeceksiniz.

Returnal’ın aşırı derecede yeniden oynanabilirlik için tasarlanmış yöntemsel dünyası, sizi mağlubiyet karşısında yaralarınızı sarmaya ve her yeniden doğuşla birlikte yeni ve gelişen zorlukların üstesinden gelmeye davet ediyor.

Eksiksiz bir PC deneyimi
Oyun içi bir ilerleme takipçisi ile birlikte başarıları destekler. Bir FPS sayacı, ekran kartı ile işlemci kullanımı için bir gösterge ve bir gecikme takipçisini içeren, oyun içi performans metriklerinin yanı sıra beş grafik ön ayarı da dâhil edilmiştir.


Returnal indir - (Direkt indir)

43.653
OYUN BİLGİLERİ 15 Şubat 2023 19:33
Returnal

Tür: Aksiyon, Korku, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 58.6 GB

Crack: GoldBerg

Tarih: 15 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?