Return to Monkey Island

1Return to Monkey Island, Lucasfilm Games ile birlikte geliştirilen efsanevi macera oyunları The Secret of Monkey Island ve Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge’in hikayesini sürdüren dizinin yaratıcısı Ron Gilbert’in beklenmedik, heyecan verici bir dönüşü.

Guybrush Threepwood’un en son düşmanı zombi korsan LeChuck ile bir zeka savaşında kilitli kalmasından bu yana uzun yıllar geçti.

Gerçek aşkı Elaine Marley, odağını yönetmekten uzaklaştırdı ve Guybrush, Maymun Adasının Sırrı’nı asla bulamadığı için başıboş ve tatminsiz.

Kaptan Madison liderliğindeki havalı, genç korsan liderleri eski muhafızları iktidardan uzaklaştırdı, Melee Island daha da kötüye gitti ve ünlü işadamı Stan ‘pazarlamayla ilgili suçlardan’ hapsedildi.

Artık tehlikeli yeni liderlik altında tanıdık adalarda eski arkadaşlar ve yeni yüzlerle şakalaşın.

Ardından, açık denizlere çıkın ve zorlu çıkmazlardan çıkarken yeni ve bilinmeyeni keşfedin. Guybrush ve zafer arasında duran tek şey zeki bulmacalar, tuhaf durumlar ve yıkıcı tepkilerdir.

Point & Click’e Geri Dön
Klasik tıkla ve tıkla oyununu günümüze taşıyan gözüpek korsanlar, bulmacaları çözecek ve klasik macera oyunu kontrollerinin akıllı bir evrimi ile adaları keşfedecek.

Bağlama duyarlı etkileşimler, tepkisel diyalog ağaçları ve kullanımı kolay bir envanter sistemi korsanlığı çocuk oyuncağı haline getirir.

Takımada Maceralarına Başlayın
Eski dostları ve yeni yüzleri sıkıştıran liderlerin yeni yönetimi altında kendisini bulan tanıdık bir yer olan Melee Adası’nın bazen dostça sınırlarında gezinin.

Müttefikler ve düşmanlar yapmak için uygun bir şekilde adlandırılmış Terör Adası ve Brrr Muda’nın ürpertici karakolları gi


4.569
OYUN BİLGİLERİ 19 Eylül 2022 19:29
Return to Monkey Island

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.82 GB

Crack: Build.9524546

Tarih: 19 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?