Retro Gadgets

0Retro Gadgets indir - (Direkt indir)

Rahat küçük çalışma tezgahından yukarı bakıyorsun. Hava karardı, saat kaç? Önemli değil; Akışa girdiniz ve en yeni retro gadget’ınıza son rötuşları ekliyorsunuz. Sadece bir satır daha kod, şuraya bir sprey boya, şuraya bir çıkartma – bitti. Açarsınız… Açılış sesi başlar… göstergelerdeki ibreler titrer ve ekran aydınlanır… muhteşem. Dünya ile paylaşmaya hazır. Şimdi, tek ihtiyacı olan bir isim.

Kendi göz kamaştırıcı, gerçekten çalışan aygıtlarınızı yapmanın heyecanını hissedin. Rahatlatıcı çalışma tezgahınızda heyecan verici aletler oluştururken, lehimlerken, kodlarken, özelleştirirken ve bunlarla oynarken kendinizi kaybedin. Video oyun konsolları, hava durumu makineleri, ışık tahtaları, radyolar, davul makineleri… aklınıza gelebilecek herhangi bir alet oluşturun. Bundan sonra ne bulacaksın?

Gücü hisset
Retro Aygıtlar size icat etme gücü verir! Devre kartlarını lehimleyin, düğmeler ve anahtarlar, hoparlörler ve ışıklar ekleyin, CPU’ları, ses ve video yongalarını bağlayın ve kodlayın, açma düğmesine hafifçe vurun ve gadget’ınızın canlandığını görün. Vizyonunuz var, gadget’ları oluşturabilirsiniz!

Gadget’çıların Dünyası
Dünyanın her yerinden insanlar tarafından yapılan gadget’lara göz atın. Herhangi bir aygıtı indirin, onunla oynayın, parçalarına ayırın, nasıl çalıştığını görün, kendi sürümünüzü oluşturun. Dünya harika gadget’ınız için hazır mı?


Retro Gadgets indir - (Direkt indir)

10.908
OYUN BİLGİLERİ 2 Aralık 2022 21:03
Retro Gadgets

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 64.38 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?