ReThink 4

0ReThink 4, lazerleri ve ışığın davranışını kullanan çeşitli Bulmacaları ve çözülmesi zor problemler yaratmak için renklerini içeren, barışçıl bir fütüristik ortamda bir Bulmaca Oyunudur.

Oyunun, önceki oyunlara göre daha da fazla bulmacayla dolu olan güzel dünyasında yolunuzu bulmak için yeni eklenen ve zaten kanıtlanmış oyun mekaniklerini kullanın.

ReThink 4, dişlileri başınızın dönmesini sağlamak için yeni tanıtılan ve eski özellikleri kullanan 60’tan fazla Bulmacaya sahiptir.

Tüm bulmacalar aynı kurallar dizisini takip eder, ancak çoğu zaman çözümünüz hakkında düşünmenizi ve çoğu zaman yeniden düşünmenizi sağlayacak bir bükülme ile gelir.

Daha az doğrusal ilerleme:
Önceki oyunlardan farklı olarak, ReThink 4’te bir alan içinde istediğiniz yere gitmekte özgürsünüz, çoğu bulmacayı istediğiniz sırada çözebilirsiniz.

Yeniden tasarlanan Küpler/bulmaca öğeleri:
Küpler için yeni Tasarım, önceden var olan sınırlamaları ortadan kaldırır ve önceki oyunlara göre daha az küp kullanan daha karmaşık bulmacalara izin verir.

Bulmacalardaki diğer öğelerde yapılan değişiklikler, tüm gerekli bilgileri oyuncuya daha yakın tutarken anlaşılması daha kolay olan daha az “yayılmış” bulmacalara izin verir.

Ve daha birçok değişiklik, çoğunlukla daha önce bahsedilen iyileştirmelere bağlanan daha küçük olanlar.

Geliştirilmiş Grafikler:
Unreal Engine 5 sayesinde, ReThink 4 her zamankinden daha iyi görünüyor ve yeni grafikler devre dışı bırakıldığında eski sistemlerde “her zamanki gibi” çalışmaya devam ediyor.

Tamamen dinamik Küresel Aydınlatma, önceki aydınlatma yöntemlerinin yapacağı gibi oyuncu eylemlerini veya Bulmacaları sınırlamazken oyunun basit stilini parlatır.

Geçici Süper Çözünürlük, genel görüntü kalitesini iyileştirir. Artık bulanık görüntü yok, daha fazla ayrıntı yok, ek AntiAliasing’e gerek yok.


7.329
OYUN BİLGİLERİ 2 Kasım 2022 13:18
ReThink 4

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.9 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?