Resoraki The racing

0Resoraki The racing indir - (Direkt indir)

Resoraki ile can sıkıntısını unutun – unutulmaz duygular yaşayın

Resoraki, kendinizi profesyonel bir sürücü gibi hissetmenizi sağlayacak sıra dışı bir yarış oyunudur.

Uzaktan oynatmayı kullanarak tek başına veya bir arkadaşınızla tek bir bilgisayarda veya çevrimiçi olarak oynayın (arkadaşınızın oyuna veya Steam hesabına ihtiyacı yoktur) ve yarışın Polonya, Finlandiya, Avustralya veya Yunanistan’daki güzel izler. Şampiyonalar, atari salonu ve zamana karşı yarış gibi çeşitli oyun modlarıyla can sıkıntısına zaman yok.

Grafikler anime, çizgi film ve çizgi roman stillerini birleştirerek oyunu görsel olarak büyüleyici kılıyor. Resoraki’de, Steam lider tabloları (global ve arkadaşlar arasında), tüm çözünürlüklerde kullanılabilirlik (16:9, 21:9 vb.), 3 zorluk seviyesi (kolay, orta ve uzman) gibi pek çok benzersiz özellik bulacaksınız. ve şampiyonaların ve pistlerin kilidini açma yeteneği.

Zamana karşı deneme modunda, tur sürenizi iyileştirmenize yardımcı olan bir hologram ile becerilerinizi test edebilirsiniz. Eski tarz PSX (PlayStation 1) oyunlarından ilham alan vokal müziği, oyuna benzersiz bir atmosfer katıyor.

WRC ve Grup B arabalarından ilham alan 50 havalı yarış arabası arasından seçim yapın. Atari yarış tarzı, basit kontroller ve fizik, oyunu çocuklardan yetişkinlere herkes için uygun hale getirir. Polonya, Avustralya, Yunanistan ve Finlandiya’yı ziyaret edin ve gerçek bir sürücü gibi hissedin.

Resoraki ayrıca tam denetleyici desteği, çevrimiçi ve çevrimdışı modlar, Steam başarımları, Steam Cloud ve ses seviyesi, girişler vb. .

Oyun çocuklar, gençler, ebeveynler ve siz (her kimseniz) için uygundur. Beklemeyin – bugün Resoraki yarışlarına katılın ve unutulmaz duygular yaşayın!


Resoraki The racing indir - (Direkt indir)

18.941
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2023 13:02
Resoraki The racing

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Platform, Spor, Türkçe Oyunlar, Yarış

Platform: PC

Boyut: 1.19 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 23 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?