Repella Fella

0Popüler Flash dizisi ‘Ray’in manevi halefi olan Repella Fella , kıyamet sonrası Avustralya’da gelecekte geçen bir komedi-dramadır.

Bu kendi maceranı seç, daha iyi bir yaşam için çalışan 3 ana karakterin hikayesini anlatıyor.

O hayata nasıl ulaşacakları size kalmış. Vurun, bıçaklayın, yalan söyleyin ya da sakatlayın, ortaya çıkan her problemin üstesinden gelin. Yardım edin veya bir tanesini kesin, seçim sizin.

Ana Özellikler
Seçimler önemlidir – Birden fazla sonla birlikte seçebileceğiniz 120’den fazla seçenek Animasyonlu bir destan: 1 kişi tarafından el yapımı 6 saatten fazla sinematik oyun

Yeniden Oynanabilirlik düşünülerek tasarlandı – her soruna 3’ten fazla yaklaşım ve sonuç 90’dan fazla yetenekli oyuncu ile eksiksiz bir seslendirme kadrosu

Otantik Avustralyalı – abartılı vurgular veya tozlu, çorak araziler yok 6 yılı aşkın bir süredir yapım aşamasında olan bir aşk emeği

Kendinizi garip yeni bir dünyaya hazırlayın
Uzun zaman oldu. 15 yıl… öyle miydi? Orada beni neyin beklediğine dair hiçbir fikrim yok. Ya hepsi gittiyse? Şimdi bunun için endişelenemiyorum, oda yakında su basmaya başlayacak. Eşyalarımı toplasam iyi olur.

1968 yılıydı. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Bir siren çalıyordu ve yaptığım görüşme yarıda kesilmişti. Kısa süre sonra, parlak bir ışık ve ardından derin bir gümbürtü oldu… tüm vücudumda yankılandı. O zamandan beri burada sıkışıp kaldım.

Şimdi neredeyse yüzeyi görebiliyorum. Güneşi tekrar tenimde hissetmek için sabırsızlanıyorum. Belki… sadece belki… her şey eskisi gibi olacak?

Evet, doğru.
tekrar hoşgeldin dostum
Avustralya’nın her yerine dağılmış tuhaf ve harika yerleri keşfedin. Bir tarih kitabından bir şeye benzeyen ileri karakollardan, tekerleksiz bir araba… gördüğünüze… yemin edebileceğiniz… şehirlere mi?

Neyse ki, dünya hala yeterince tanıdık geliyor. Ama bir şeyler… yanlış. Yaban hayatı… farklı. Ve etrafta koşuşturan tüm bu silahlı adamların nesi var? Kesinlikle yeniler! Avustralya’yı son gördüğünüzde tehlikeli bir yer olduğunu düşündüyseniz, henüz hiçbir şey görmediniz demektir.

İşlerin nasıl yürüdüğü hakkında daha iyi bir fikir edinmek ister misiniz? Bir yerleşim yeri bulmaya çalışın ve bazı yerlilerle konuşun. Etrafta dolaşın ve yeri hissedin. Yardım edin veya bir tanesini kesin, seçim sizin.


7.679
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2023 00:59
Repella Fella

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.1 GB

Crack: REPACK

Tarih: 5 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?