Remnant II

6Remnant II indir - (Direkt indir)

Hayal Edilemeyen Dünyalar. Acımasız Şartlar.

Remnant II, insanlığın hayatta kalan kısmının dehşet verici dünyalarda yepyeni ölümcül yaratıklar ve yüce boss’lar ile yüzleştiği, çok satan Remnant: From the Ashes’ın devam oyunudur. Bilinmezliğin derinliklerini kendi başına ya da iki arkadaşınla birlikte keşfet, kadim bir kötülüğün gerçekliğin ta kendisini yok etmesine engel ol. Başarılı olmak için zorlukları aşarken ve insanlığın soyunun tükenmesini engellerken oyuncular kendilerinin ve takım arkadaşlarının becerilerine güvenmeli.

Yoğun Remnant savaş deneyimi
Nizam ve çılgınlığın bir araya geldiği menzilli/yakın dövüş savaş deneyimi, kurnaz düşmanlar ve büyük ölçekli boss karşılaşmaları ile geri dönüyor. Farklı biyomlara ve düşmanlara uyum sağlamak için özel ekipmanlar ve silahlar arasından seçim yap. En büyük ödülleri almak isteyen yüksek seviyeli oyuncular boss mücadelelerinin üstesinden gelebilmek için bir araya geliyor.

Keşfedilecek yeni dünyalar
Oyuncular kendi başlarına ya da arkadaşlarıyla ekip olarak mitolojik yaratıklarla ve ölümcül düşmanlarla dolu, hayatta kalma mücadelesi verecekleri yeni garip dünyalara ve ötesine seyahat edecek. Farklı türde yaratıklar, silahlar ve eşyalar olan birçok dünya bulunuyor. Daha da zor mücadelelerin üstesinden gelebilmek için elde ettiğin eşyaları yükselt ve onlardan faydalan.

Tekrar tekrar oynanabilirlik
Dallanıp budaklanan görev zincirleri, geliştirmeler, üretim ve ganimet ödülleri; en tecrübeli oyuncuları bile dinamik olarak oluşturulan zindanlarda ve bölgelerde zorlayacak. Acımasız şartların üstesinden gelirken oynanış zor, çeşitli ve ödüllendirici hissettiriyor. Farklı dünyalara serpilen hikâyeler, oyuncuları keşfetmeye ve bölgeleri tekrar tekrar ziyaret etmeye itiyor.


Remnant II indir - (Direkt indir)

43.047
OYUN BİLGİLERİ 22 Temmuz 2023 03:20
Remnant II

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 68.17 GB

Crack: FLT

Tarih: 25 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?