Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus

4Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus indir - (Direkt indir)

Gunfire Games ve Perfect World Entertainment resmen aksiyon oyunu Remnant: From the Ashes için bir DLC olan Swamps of Corsus’u duyurdu. Genişletme PC için 28 Nisan 2020‘de başlayacak ve daha sonraki bir tarihte konsollara gelecek.

Gunfire Games’in Ruhlar benzeri aksiyon RPG Remnant: Ashes’ten, Corsus Bataklıkları adlı ilk büyük DLC’sini alıyor. Genişletme, 28 Nisan 2020’de PC’de ve daha sonraki bir tarihte Xbox One ve PlayStation 4’te başlatılacak.

Corsus Bataklıkları yeni Rogue benzeri Hayatta Kalma Modu, yepyeni donanım, 50’den fazla benzersiz Zırh Derisi, yükseltilmiş Biome, Zindanlar ve daha fazlasını getiriyor. Yeni Survival modu, oyuncular yolculuğuna sadece bir tabanca ve bir miktar hurda ile başlıyor. Bu kalıcı bir değişikliktir, yani ölürseniz, oyuna en baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Genişletme ayrıca birçok zorlu düşman, yeni hikaye içeriği, görevler ve tamamlanacak etkinlikler de getirecek. DLC, Steam’de 7,19 Euro karşılığında satışa sunulacak. Bunun da ötesinde, temel oyunu ve DLC’yi 134,99 TL’ye özel bir pakette satın alabileceksiniz.

Remnant’a aşina değilseniz: Bu, kıyamet sonrası bir dünyada, her türlü canavarlıkla dolu, Ruhlar benzeri tasarıma sahip üçüncü şahıs bir aksiyon nişancı oyunudur. Oyunda bir kooperatif modu bulunuyor, böylece diğer iki oyuncu ile takım kurabilir ve düşman ordularıyla ve süper sert patronlarla yüzleşebilirsiniz.

ANA Oyun ve ek paket dahildir, direk oynayabilirsiniz.


Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus indir - (Direkt indir)

49.933
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2020 10:28
Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 32.67 GB

Crack: CODEX 

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?