Redemption Reapers

0Hikaye
Birdenbire dünyaya inen ürkütücü Mort orduları, ezici terör ve kudretlerinin ardından insanlığı kırıp geçirmiş halde bırakarak ulusları teker teker yok eder.

Çaresizliğin ortasında, küçük, yerel bir birlik Mort’la, yani Ashen Hawk Tugayı ile karşı karşıya gelir.

Sürpriz saldırılarda uzmanlaşmış kurnaz bir grup, bir zamanlar Faithless Reapers olarak biliniyorlardı ve kitleler tarafından hor görülüyorlardı. Halk, bu birimin Mort’a direnmede tek umut haline gelmek üzere olduğunu çok az biliyordu.

Oynanış
Redemption Reapers, bir ortaçağ dünyasında geçen karanlık bir fantezi simülasyon oyunudur. Ashen Hawk Tugayı ile korkunç Mort lejyonları arasındaki çaresiz mücadelenin hikayesine kendinizi kaptırın.

Tehditkar Mort sürüsü daha da yaklaşırken umutsuzluğun baş göstermesiyle, zengin karakter yapıları ve titiz bir stratejiyi bir araya getirerek küçük direnişinizin düşman kitlelerini yenmesine yardımcı olun.

Zorlukların üstesinden gelmek ve zafere ulaşmak için yükselirken coşkuyu yaşayın!

Oyun Özellikleri
Şiddetli savaşları taktiksel uzmanlıkla fethedin.

Beş kişilik küçük ama seçkin bir gücü tanıyın ve her üyenin benzersiz becerilerini en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Yaklaşan savaşların taleplerini göz önünde bulundurarak, silahlar ve kurtarma öğeleri dahil olmak üzere sınırlı kaynakları dikkatli bir şekilde yönetin.

Hem hikaye hem de strateji yoluyla Tugay üyeleriyle bağlar kurun.

Beş üyenin benzersiz silahlarından ve güçlerinden yararlanarak her duruma uyum sağlayın.

Güçlerini birleştirmek ve güçlü rakipleri devirmek için aynı saldırı menzilini paylaşan üyeler arasında saldırıları koordine et!

Her üyenin savaş alanında kendi rolünü oynamasını sağlamak için her üyenin özel aktif becerilerinden tam olarak yararlanın.

Tugay üyeleri ne kadar farklı görünürse görünsün, hepsi kalp kırıklığı ve kayıp deneyimleri barındırıyor. Tugay’ın önündeki yol hakkında içgörü kazanmak için her bir üyenin neler yaşadığını ve nasıl hissettiklerini öğrenin.


26.887
OYUN BİLGİLERİ 23 Şubat 2023 01:52
Redemption Reapers

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.4 GB

Crack: P2P

Tarih: 22 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?