Red Wukong

0Hikaye konusu:
Paragon gezegeninin derinliklerinde, Arcan Madenlerinin içinde, büyük matkaplar çalışmayı asla bırakmaz.

Ama o gün her yerde tuhaf bir kırmızı ışık yanıyordu, işçiler havada patlayan bir enerjiden bahsettiler. Sarsıntı kesintiye uğradı ve bazı rayları kırdı, platformlar düştü.

Ve sonra, garip bir Terminatör tarzında, Red Wukong oradaydı. Şimdi gezegeni kontrol eden Kaizan İmparatorluğu ile karşı karşıya gelecek ama kimse onun amacını bilmiyor.

Red Wukong, beat ’em up tarzı dövüşe sahip bir 3 boyutlu aksiyon platform oyunudur. Her seviyenin farklı düşmanları ve sırları vardır, ayrıca seviyelere girdiğiniz dünya haritası oldukça keşfedilebilir ve bazı zindanları gizler.

Red Wukong, eski snes platform klasiklerinden büyük ölçüde etkilenen ve yeni nesle taşıyan bazı oynanış özelliklerine sahip solo bir geliştirme projesidir.

Oyun, Unreal 5 tarafından desteklenmektedir ve Paragon oyunundaki varlıkları kullanır. Küresel Aydınlatma için Nanite ve Lumem gibi yeni teknikler yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dövüş – Beat ’em up tarzı bir dövüşte aksiyon ve meydan okuma, Red Wukong asasıyla saldırabilir ve savunabilir, ayrıca hasar vermek için düşmanların kafalarına atlayabilir ve bazı seviyelerde bazı gizli güçleri vardır.

Keşif – Her seviyede keşfedilecek çok şey var, oyunun bazı bölümlerinde Red Wukong’un kaçmak ve ödülü almak için bir düşman dalgasını yenmek zorunda olduğu küçük gizli haritalar olan Relic Dungeon’ları bulabilirsiniz.


10.546
OYUN BİLGİLERİ 26 Ocak 2023 15:20
Red Wukong

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 11 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?