Red Wings: American Aces

0Red Wings: American Aces indir - (Direkt indir)

Red Wings: American Aces sizi eğlenceli bir çizgi roman tarzında resmedilen nostaljik, aksiyon dolu bir arcade shooter’ın pilot koltuğuna oturtuyor; yerel veya çevrimiçi, tek veya çok oyunculu her duruma uygun bir oyun modu. Heyecan verici hava savaşlarında kendinizi kanıtlayın ve takımınız için Birinci Dünya Savaşı’nın en iyi asları olarak bir isim yapın!

Filonun gücüne inanıyor musunuz? Bir harita ve oyun modu seçin ve çevrimiçi çok oyunculu modda diğer mangalara karşı beş oyuncuya kadar bir takımda oynamak için pilotlarınızı toplayın. Tek başınıza uçmayı ve diğerlerini gökten indirmeyi mi tercih ediyorsunuz? Bunun için de oyun modları var! En fazla dokuz diğer pilotla yarışın ve puan tablosunun en üstüne uçun. Yerel işbirliği, bir veya iki pilottan oluşan daha küçük avcı grupları için, 30 misyonlu bir kampanya modu da dahil olmak üzere çeşitli özelleştirilebilir oyun modlarında çok daha fazla as-to-ace deneyimi için mevcuttur.

Bulutlar birçok tehlikeyi gizler, orada bekleyen düşman pilotlarından daha fazlası var! Kum fırtınaları görünürlüğü sıfıra yakın hale getirebilirken, fırtınalar beceri bekleme sürenizi patlatır. İşleri daha da ilginç hale getirmek için, düşmanları yalnızca namlu rulolarıyla alt edebileceğiniz görevler, en beklemediğiniz anda görüşünüzü kapatacak bir gaz salan uçaklar ve daha fazlası gibi başka zorluklarla karşılaşacaksınız!


Red Wings: American Aces indir - (Direkt indir)

10.163
OYUN BİLGİLERİ 31 Mart 2022 15:18
Red Wings: American Aces

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 31 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?