Recipe for Disaster

0Recipe for Disaster , sizi son derece başarılı bir restoran yaratmaya ve işletmeye zorlayan bir yönetim oyunudur.

İster önceden ayarlanmış senaryolarda başarısız işletmelerin kaderini tersine çevirin, ister serbest oyun modunda kendi vizyonunuzu hayata geçirin, restoranları dikkatlice tasarlayacak, doğru personeli işe alacak ve yönetecek, yemek menülerini özelleştirecek ve icat etmek için malzemelerle deneyler yapacaksınız.

Yemek hizmeti endüstrisinin telaşlı ve stres yaratan dünyasında bir çığır açmak hiç de kolay olmayacak.

Ne de olsa bu, insanlar üzerine kurulu bir endüstri ve herkesi mutlu, motive ve tatmin edici tutmak bir mucizeden başka bir şey gerektirmeyecek!

Ekibinizdeki ciddi kişilik kusurları ve büyük beceri boşlukları, hizmet akışını gerçekten bozabilirken, müşterilerinizin değişken tutumları ve tuhaf zevkleri, sizi bu çok önemli olumlu inceleme puanlarından ayıran engel olabilir.

Azim, anlayışlı yönetim ve büyük bir uzlaşma ile restoranınız büyüyecek ve kapılarınız aracılığıyla daha fazla müşteri, sağlık müfettişi ve gıda eleştirmeni çekerken yeni fırsatlar ve zorluklar ortaya çıkar.

Tesisinizi genişletin, personelinizi iyileştirin ve gastronomik zafer ile restoran harabesi arasındaki tehlikeli çizgide yürüyün.

Prosedürel olarak oluşturulmuş bir umut havuzundan seçim yapın.

Her bireyin kendine özgü özellik ve beceri düzeyleri kombinasyonunu ve bunların iş verimliliklerini, davranışlarını ve müşteri etkileşimlerini nasıl etkileyebileceğini göz önünde bulundurun. Mükemmelleşecekler mi? Yoksa değerlerinden daha fazla bela olduklarını mı kanıtlayacaklar?

Arıza ve hizmet ortasında ayrılma riskini en aza indirmek için ekibinizin ruh halini ve dayanıklılık düzeylerini yönetin. Bazı personel, onlara verdiğiniz görevleri sevecek, bazıları ise onlardan nefret edecek!


13.311
OYUN BİLGİLERİ 12 Haziran 2022 14:27
Recipe for Disaster

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 376.4 MB

Crack: v0.6.0

Tarih: 4 Kasım 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?