Ready or Not

18Ready or Not indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA
Ready or Not, düşmanca ve zorlu durumları çözmek için SWAT polis birimlerinin çağrıldığı, günümüz dünyasını tasvir eden son derece yoğun, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Önce Gerçekçilik

VOID Interactive, çatışma kuralları ve hem zorlu hem de gerçekçi bir puanlama sistemi yaratmak için dünya çapındaki polis ekipleri ile görüştü. Ready or Not, çıtayı gerçekçilik konusunda daha da yukarıya taşımak için balistik nüfuz, sekme, kevlar ve zırh plakası dinamiklerini ve ayrıca mermi genişlemesini ve momentumunu modellemektedir.

Sağlam ve doğal kontroller

Polislere durumsal verimlilikleri üzerinde benzersiz bir kontrol seviyesi sağlamak üzere tasarlanmış derin ve kapsamlı silah kullanımını ve oyuncu manevralarını keşfedin. Ready or Not, sahip olduğu son derece basit ve organik kontrol şemasıyla oyuncuların tuşları karıştırmasına ve onlarca tuş atamasını unutmasına mahal vermiyor.

Planlama sistemi

Kat planları ve görev bilgileri ile yaklaşım tarzınızı ve stratejinizi belirleyin, ardından görevi gerçek zamanlı olarak ifa edin. Polisler balistik kalkan, koçbaşı, taktik merdiven ve çok daha fazlasını taşımaya karar verebilir. SWAT birimleri ayrıca çeşitli durumlarda yardımcı olacak keskin nişancı timi ve müzakereci gibi personel almayı da seçebilir.

Çeşitli modlar

Taktiksel bir iş birliği deneyiminde kaos dolu ortama düzen getirin, tek kişilik, zengin hikayeye sahip sefer modunda yapay zeka kontrolündeki üst düzey SWAT üyelerine liderlik yapın ya da vahşi ve zorlayıcı çok oyunculu ortamda aşağılık bir örgütle savaşın.

Akıllı özelleştirme

60’ın üzerinde özel eşyaya erişimi olan oyunculara her türlü durumla baş etmelerine imkan sağlayan araç gereçler veriliyor. Silah nişangahlarının doğru kombinasyonu, namlu ağzı modifikasyonları, şarjör türleri ve kabza çeşitleri polislere çatışmada büyük avantaj sağlıyor. Bunun yanında, çeviklikten ödün vererek zırh plakalarını ve ağır zırhları kuşanarak sonunuzun çabuk gelmesini önleyebilirsiniz. Polisler ayrıca takıma özgü yamalarla ve üniformalarla birimlerini kişiselleştirebilir.


Ready or Not indir - (Direkt indir)

181.192
OYUN BİLGİLERİ 13 Aralık 2023 23:26
Ready or Not

Tür: Aksiyon, FPS, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 56.6 GB

Crack: v41925

Tarih: 17 Aralık 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?