Raven’s Cry

17Raven’s Cry indir - (Direkt indir)

“Raven’s Cry”, hızlı kılıç oyununu, nefes kesen deniz savaşlarını ve bilinmeyen adalarla tarihi kentleri de içeren sınırsız keşifleri içerisinde barındıran bir üçüncü bakış açısına sahip Rol Yapma ve macera oyunudur. Rengarenk katillerden oluşan bir kadro, tüm motivasyonları ve planlarıyla birlikte, seyahatleriniz esnasında yolunuza çıkacaklar – ekibinizi dikkatle seçtiğinizden emin olun!
Raven’s Cry’daki hızlı savaş sistemi; tarihi ateşli silahlar, pis dövüşler ve eski moda sokak dövüşleriyle kombine edilen geleneksek eskrim sanatına dayanır; böylece oyuncular düşmanlarını çeşitli ürkünç şekillerde bertaraf edebilirler. Christopher’ın kancası, hem küçüklüğünden kalan bir trajedinin sembolüdür hem de intikamı için ölümcül bir araçtır; Raven’s Cry’da önemli bir rol oynar. Yeteneklerinizi geliştirin ve düşmanlarınızı korkudan titretecek yeni yetenekler ve saldırılar öğrenin. Nasıl öldüreceğiniz size bağlı ve Christopher ayakta kalan son adam olduğu sürece, hiçbir hile alçakça değil ve hiçbir saldırı sınırı aşmıyor. Saldırılarınız ne kadar sert ve baştan çıkmış olursa, etrafınızdakileri o kadar çok etkilersiniz – çünkü hem düşmanlarınız hem vatandaşlarınız sizden korkmayı öğrenirler, bazen istenmeyen şeylerin sonucunda olsa bile. Tam bir baş belası olarak ya da sıradan bir kötü adam olarak oynamanız fark etmez, Raven’s Cry zaferi elde etmek için birçok yol sunuyor.

Christopher’ın kuzgunu, ailesi öldürüldüğünden beri onunla ve ona hep ne kadar kaybettiğini hatırlatıyor. Korkutucu kancası gibi, kuzgun da Christopher’ın intikamının bir parçası oldu ve sanki onun dileklerini anlıyordu – ve intikamı o da istiyordu.
Christopher, savaşı boyunca çeşitli gemileri kontrolüne aldı, bunlardan sadece birkaçı yasal olarak elde edildiler. Açık denizlerde de limanda olduğu kadar kolay bir şekilde ün sahibi olabilir; hareketleriniz düşmanlarınızı etkileyerek sizinle ilgili dikkatli olmalarına ve mesafeyi korumalarına ya da onları diğer korsanlara katılmak zorunda bırakıp size karşı toplu halde savaşmalarına sebep olacak. Christopher ayrıca farklı bayrakları da kullanabilir ve kimliğini gizleyerek düşmanlarını kandırabilir.
Geminin kaptanı olarak, geminiz ve tayfanız üzerinde sürekli olarak kontrol sahibi olmalısınız. Adamlarınız emirlerinize uyacaklar, ancak onların tam bir işbirliği içinde olduklarından emin olmalısınız. Bir adamınızın morali gemi için hayati öneme sahiptir ve adamlarınız siz onlara ne kadar iyi davranıyorsanız, kendilerine verilen görevleri de o kadar iyi yapacaklardır. Ekibinize ne kadar iyi davranırsanız davranın, bazen geminin kaptanı olarak bazı şeyleri kendi başınıza yapmalısınız. Raven’s Cry savaş esnasında birkaç yardım aracı sunuyor, bu yüzden dikkatli olmalı ve anlık bildirimlere karşı harekete geçmek için hazırlıklı olmalısınız. Raven’s Cry, birini desteklemekten çok gerçekçilikle ilgilidir; bu yüzden topunuzun hedefini gösteren noktalar ya da düşmanlarınızın bayrak direğini isabetli bir şekilde yok etmek için kullanabileceğiniz otomatik hedef yardımlarını bulamazsınız. Yeterli tecrübeyi kazanın ve böylece daha fazla malzeme depolamanıza yarayan “pack rat” ya da toplarınız ve ateşli silahlarınızla daha fazla zarar vermenize yarayan “son of a gun” gibi yeni yetenekler kazanacaksınız.
Christopher kendini intikamına adadı, ancak tek kişilik bir savaş çok masraflı olabilir ve Christopher zengin değil. Raven’s Cry’da altın kazanmak çok önemli, ve bunun çok çeşitli yolları var; kaçakçılık ve ticaretten, yağma ve hırsızlığa kadar, Christopher karşılaştığı her şeye hazır olmak için paraya sahip olmalı. Altın ve istihbarat, Raven’s Cry’daki en önemli kurlar ve bu ikisi hep birlikte hareket ederler.


Raven’s Cry indir - (Direkt indir)

111.497
OYUN BİLGİLERİ 3 Şubat 2015 01:40
Raven’s Cry

Tür: Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 15.65 GB

Crack: CODEX

Tarih: 30 Ocak 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?