Ravenbound

3Ravenbound indir - (Direkt indir)

Ravenbound, bir roguelitin meydan okumasını açık dünya seçenekleriyle birleştiren hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. Avalanche Studios Group’un yaratıcı bir bölümü olan Systemic Reaction, yeni bir fantezi dünyasında roguelite deneyimiyle birleştirmek için geniş açık dünyalar ve hızlı aksiyon yaratma konusundaki uzmanlıklarına dayanıyor.

Kalıcı Ölüm ve Kalıcı İlerleme
Sen, hapsedilmiş Tanrılar tarafından dövülmüş ebedi bir silah olan Kuzgun’a giden bir Gemisin. Kuzgun, onları kurtarmak ve Ávalt adasında düzeni yeniden sağlamak için gücünü yeniden inşa etmelidir – o sırada bir geminin ömrü. Permadeath, Ravenbound’un büyük bir parçasıdır. Her Gemi savaşta düştükten sonra sonsuza kadar kaybolsa da Kuzgun’a getirdikleri güç, her seferinde daha güçlü bir şekilde geri dönmenize izin vermiyor.

Hızlı Aksiyon-Roguelite Dövüşü
Canavarların sizi alt etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekleri hızlı tempolu bir hack-and-slash dövüş sisteminde karadaki yozlaşmış yaratıklarla savaşırken birçok yaşam boyunca becerilerinizi geliştirin. Dövüşte ustalaşın ve önünüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için oyun tarzınıza uygun yükseltmeleri seçin.

İskandinav Folklorundan Esinlenilen Eşsiz Bir Fantastik Açık Dünya
İskandinav folklorundan ilham alan yaratıklarla ve ormanda yolunu kaybedenlerin başına gelenlere dair uzun masallarla savaşın. Güzel Ávalt adasını yürüyerek ya da Raven formunda göklerde süzülerek özgürce keşfederken büyük Troller, acımasız Huldralar ve ölümsüz Draugr ile yüzleşin.


Ravenbound indir - (Direkt indir)

33.687
OYUN BİLGİLERİ 2 Temmuz 2023 23:35
Ravenbound

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 17.78 GB

Crack: RUNE

Tarih: 30 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?