Ratchet & Clank Rift Apart

6Ratchet & Clank Rift Apart indir - (Direkt indir)

Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar’la galaksiler arası maceraperestler bomba gibi geri dönüyor.

İlk kez yakınınızdaki bir bilgisayara yolculuk eden Ratchet ve Clank’le boyutlar arası bir maceraya atılın. Aksiyon dolu dünyalar ve ötesine sıçrarken başka bir gerçeklikteki şeytani bir imparatoru alt etmelerine yardım edin.

Kahramanların evreni tehlikede. Şimdi dinamik ikilinin çılgın silahlarının tozunu almalı ve yaklaşmakta olan bir boyut çöküşünü durdurmalısınız!

Muhteşem ikili, tanıdık müttefiklere ve yeni simalara rastlayacak. Bunlardan birisi, farklı bir boyuttan gelen ve robotik kötülüğü defetme konusunda bir o kadar kararlı olan yepyeni Lombaks direniş savaşçısı Rivet.

DualSense™ kablosuz kontrol cihazı entegrasyonu
Büyüleyici ve boyutlar arası maceranın tadını çıkarın. Sevilen stüdyo Insomniac Games tarafından geliştirilen ve PC sürümünde Nixxes Software imzasını taşıyan bu yapımda, DualSense™ kablosuz kontrol cihazı ile oyundaki hareketlerinin ellerinizde bıraktığı hissin çok daha ötesine geçeceksiniz.*

Dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik teknolojisi sayesinde gerçekçi hisler yaşayacaksınız. Uzay gemisinin uğultusunun kontrol cihazının yüzeyindeki titreşimini ya da güvenilir silahınız İnfazcı’nın tetiğini çektiğinizdeki itişi hissedin.


Ratchet & Clank Rift Apart indir - (Direkt indir)

53.187
OYUN BİLGİLERİ 26 Temmuz 2023 18:28
Ratchet & Clank Rift Apart

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 39.39 GB

Crack: P2P

Tarih: 26 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?