RAINBOW HIGH RUNWAY RUSH

0Rainbow High’ın dünyasına hoş geldin. Buradaki amacımız yaratıcılığımızla, modayla ve dostlukla gerçek renklerimizi göstermek. Rainbow High’ı bitirebilirsen başaramayacağın hiçbir şey yok.

ANONS! “Podyum Sınıfı’nda çok büyük bir açıklama yapılacak. Birinci sınıf öğrencileri lütfen Podyum Sınıfı 112’ye. Tekrarlıyorum, Podyum Sınıfı 112’de çok büyük bir açıklama yapılacak!”

Görünüşe göre ilk sanat ödevini aldın, konusu ise “”Her Şey Sanattır””. Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler ve Violet arasından en sevdiğin Rainbow High karakterini oyna. Bu karakterlerin eşsiz yeteneklerini kullanarak ve işbirliği yaparak şu ana kadarki en iyi eserini ortaya çıkar. En iyi fikre sahip takıma ödül olarak büyük bir okul projesini planlama fırsatı verilecek. Yaratıcılığını gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi.

Rainbow High’da ilk ödevimiz için ilham bulabileceğimiz pek çok yer var. Okulu gez. Avludaki muhteşem tek boynuzlu atımıza bakarak başla, ardından ortak salonda çay içerken en yeni olaylardan haberdar ol. Yurt koridorlarını gez, oyun oynayabileceğin veya müthiş selfie’ler çekilebileceğin öğrenci salonuna gitmeden önce Sunny’nin odasına uğra. Kumaş stüdyosunda eğlenceli malzemeler ve dahasını bulmak için Gökkuşağı Birliği’ne git ve ilk kata çık.

Ödevinin üzerinde çalışırken gökkuşağı elmasları topla ve gökkuşağı dolaplarını açmana yardımcı olacak ipuçları bul. Her karakterin eşsiz yeteneklerini kullanarak arkadaşlarının yaratıcılık görevlerinde onlara yardım ederken en havalı kıyafetlerin kilidini aç.

Bu projede işler zaman zaman #ciddileşecek ve birbirinizle olan dostluklarınızı sınayacak. En yakın dostların el ele vererek farklarını aşmalarına yardımcı ol. Başarabilirsin!


5.664
OYUN BİLGİLERİ 24 Eylül 2023 22:12
RAINBOW HIGH RUNWAY RUSH

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.53 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 22 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?