Rain World Downpour

0Rain World Downpour indir - (Direkt indir)

Rain World: Downpour, Rain World’ün bir DLC genişletmesidir. Bu geniş, yeniden tanımlanmış dünyada yeni yeteneklere sahip beş yeni karakterin kontrolünü elinize alın.

Sümüklüböcekler, evrimleşmiş avcıların yanı sıra zorlu koşullara uyum sağlamıştır! Yeni çevresel koşullardan, tehlikelerden kurtulun ve keşfedilmemiş bölgeleri keşfedin.

Yeni, çetin toprakları keşfedeceğiniz ve yeni avcılardan sağ kurtulacağınız Downpour’daki sarsılmaz vahşi doğaya geri dönün.

Zaman geçtikçe, sümüklü böcek gelişti. Türün beş çeşidiyle – sahip oldukları çeşitli becerilerden yararlanın ve kendi kişisel hikayelerini keşfedin.

Karakterler:
The Rivulet
Suda evrimleşmiş bir sümüklü böcek – su altında daha uzun süre nefes alır ve dünyada kolaylıkla hareket eder.

Gurme
Hayattaki daha basit zevklerin düşkünü. Yolculuğu boyunca bulduğu nesneleri manipüle etmede mükemmel olan bir mutfak uzmanı.

Artificer
Şiddetli bir dövüşçü; piroteknik ve patlayıcı ustası.

Genişletme aynı zamanda tek seferlik zorlu senaryolar, tamamlanması gereken karmaşık görevler içeren bir rastgeleleştirici ve yerel işbirliği desteği içerir!

Challenge Mode’da sınırlarını test etmek isteyen oyuncular veya Safari Mode’da sakin bir deneyim arayan oyuncular için Rain World: Downpour, her oyuncu için yeni bir şey sunuyor!

İsteğe bağlı ek mekanik eklemeler, Rain World deneyiminde yeni bir dönüş sağlar – öğretici ipuçları, alternatif yönlendirme seçenekleri, yeni bir harita sistemi, hikayenin tamamlanması için kullanışlı koleksiyon izleyici ve çok daha fazlası.


Rain World Downpour indir - (Direkt indir)

7.557
OYUN BİLGİLERİ 20 Ocak 2023 14:10
Rain World Downpour

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?