Railroader

1Railroader indir - (Direkt indir)

Eski lokomotiflerin dizginlerini elinize alırken, karmaşık operasyonlarda ustalaşırken ve geçmiş bir dönemin güzelliğinin hayata geçirilmesine tanık olurken geçiş döneminin romantizmini yaşayın.

Railroader, Appalachia’nın geçiş döneminde geçen, operasyon odaklı bir demiryolu simülatörüdür. Dönemin buharlı ve dizel lokomotiflerini ve demiryolu taşıtlarını kullanırken demiryolunuzu dilediğiniz gibi yönetin ve çalıştırın.

Oyuncu Odaklı Bir Dünyada Amaca Yönelik Trenler
Demiryolunuz, hizmet verdiği toplulukların can damarıdır: müşterilere yük vagonları teslim etmek ve yolcuları nehirler boyunca uzanan ve dik dağ geçitlerinden yukarıya uzanan çelik arterler boyunca taşımak. Arabaları kavşaktan alacaksınız ve ister yük vagonu dolusu makine parçası olsun, isterse de kağıt hamurundan oluşan bölmeli düzlükler olsun, onları varış yerlerine güvenli bir şekilde ulaştırmak size kalmıştır. Teslim edilen her araba, hedefleriniz ne olursa olsun sizi hedeflerinize yaklaştıracaktır: güçlü lokomotifler veya güzel binek arabalar satın almak, ana hattınızı genişletmek veya demiryolunuzu geliştirmek. Bu senin demiryolun!

Manzaralı Bir Dağ Demiryolu
Yerde veya takside, Güney Demiryolları’nın Murphy Şubesi’nden ilham alan ağaçlarla kaplı dağ manzaraları, gece gündüz gürleyen ana hattınızın arka planını oluşturacak. Gemiye çıkın ve bu pitoresk ortamda kilometrelerin geçişini izleyin.

Tek Başınıza veya Arkadaşlarla Koşun
Railroader oyun tarzınıza göre ölçeklendirilecek şekilde yapılmıştır. Hizmet vermek istediğiniz müşterilerle demiryolunuzun kaldırabileceği düzeyde sözleşmeler kabul ederek demiryolu deneyiminizi şekillendirin. Her gün uykulu bir karma tren çalıştırmak ister misiniz? Belki de resmi işleri ve organize ekipleri olan hareketli bir çok oyunculu sunucu? Biz de öyle; bu oyunu bu yüzden yaptık! Yapay Zeka Mühendisleri operasyonlarınızdaki boşlukları doldurmanıza da yardımcı olabilir.


Railroader indir - (Direkt indir)

10.943
OYUN BİLGİLERİ 9 Aralık 2023 13:55
Railroader

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.82 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 7 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?