Railgrade

1Railgrade indir - (Direkt indir)

RAILGRADE, dünya dışı bir kolonide kaynakları ve enerji endüstrisini taşımak için demiryollarını kullanma hakkında bir yönetim simülasyonudur. Gezegenin yöneticisi olarak, feci bir altyapı çöküşünün ardından endüstriyel üretimin yeniden kurulmasına yardımcı olun.

Karmaşık demiryolu ağları inşa edin ve hayati endüstrileri ihtiyaç duydukları kaynaklara bağlamak için trenlerin gücünü kullanın.

Üretimi optimize etmek için girdileri ve çıktıları yönetin ve çok seviyeli yolları ve çeşitli benzersiz motor türlerini kullanarak verimli tedarik zincirleri oluşturun.

Gelişen bir endüstriyel koloniyi yeniden inşa etmek için stratejik karar verme ile yaratıcı yapıyı birleştirin. Başarılı olun ve şirket yöneticilerinizi eve, dünyaya geri dönmelerine izin verecek kadar etkileyebilirsiniz.

Ana Özellikler
Trenlerle dolu yoğun bir demiryolu ağını anında oluşturmak ve yönetmek için zahmetsiz inşaat araçlarını kullanın.

Endüstriyel kaynakları birbirine bağlayarak ve düzinelerce yoğun treni haritaya yerleştirerek verimli tedarik zincirleri oluşturun.

Yüzlerce benzersiz motor ve kargo kombinasyonu ile farklı motorlar ve yük türleri kullanarak trenlerinizi özelleştirin.

Tren kurulumunuzu optimize edin ve zorlu çevresel arazide gezinmek ve mümkün olan en etkili teslimat rotasını oluşturmak için rayları stratejik olarak yerleştirin.

Girdilerin ve çıktıların dikkatli yönetimi yoluyla kaynak üretiminin akışını kontrol edin. Trenleri ve değerli yüklerini hareket halinde tutmak için darboğazlara dikkat edin.

Şehirlerinizin büyümesine yatırım yapın veya ekstra kâr için mal ihraç etmek için zeplinleri kullanın.

Sinematik görünüm moduyla tren filonuza hayran kalın.

50’den fazla görevle tek oyunculu bir kampanyada endüstriyel bir koloniye refahı geri getirmeye yardımcı olun.

Her görev tarafından verilen jetonları harcayın ve bunları yeni sektörlerin, yükseltmelerin ve seçeneklerin kilidini açmak için kullanın.

Bonus yan görevlerde kendinize sorun . Petrol kaynakları aramak için kurak çölleri keşfedin veya bir roket fırlatma programı geliştirin.

Çeşitli filtreler ve görsel seçenekler içeren bir fotoğraf moduyla en etkileyici demiryolu kurulumlarınızı sergileyin.


Railgrade indir - (Direkt indir)

34.293
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2022 19:39
Railgrade

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.39 GB

Crack: P2P

Tarih: 28 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?