Ragnarok Fallen Legends

0Ragnarok Fallen Legends indir - (Direkt indir)

Ragnarok: Fallen Legends, benzersiz bir ortak deste mekanizmasına, heyecan verici roguelike oynanışa ve orijinal çok oyunculu modlara sahip sıra tabanlı bir kart savaş oyunudur.

Eski mitlerden ve efsanelerden esinlenerek, savaş partneriniz olarak efsanevi yaratıklarla tanrılar olarak oynayacaksınız.

Oyun kartı öğeleriyle Paylaşılan Deste – Tüm oyuncular 90 kartlık ortak bir desteden çeker. Standart oyun kartlarında olduğu gibi, her kartın belirli kart efektleri ve karakter becerileriyle ilgili bir rengi ve sıralaması vardır.

Aksiyon kartları – Bunlar, en genel anlamıyla saldırmanızı ve savunmanızı sağlar. Genellikle, bir tur sırasında yalnızca bir kez saldırabilirsiniz.

Büyü kartları – Büyü hasarı vermek, rakibinizin destesini bozmak ve hatta her oyuncunun elini değiştirmek için tek turda istediğiniz kadar büyü kartı oynayabilirsiniz.

Artifact kartları – Uzun süreli ve hatta oyunun kurallarını değiştiren buff kazanmak için 2 adede kadar Artifact kartı donatın.

Örneğin, hasar verdikten sonra düşmanınızın kartını atmak için ‘Trident’ kullanın.

Solo roguelike – Demo, prosedürel olarak oluşturulmuş bir sistemin her çalıştırmada size yeni karakterler, olaylar ve görevler fırlattığı tek oyunculu bir roguelike modu sunar.


Ragnarok Fallen Legends indir - (Direkt indir)

8.794
OYUN BİLGİLERİ 16 Aralık 2022 14:48
Ragnarok Fallen Legends

Tür: Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 613.98 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?