R.B.I. Baseball 20

1PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS ve PC platformu için geçtiğimiz yıl duyurulan ve bir yıldır geliştirilmekte olan R.B.I. Baseball 20’den yeni haberler geldi. Oyunun çıkış tarihi ve diğer merak edilenler belli oldu.

Daha önce haberlerimizde yer bulan ve günümüzün en gerçekçi beyzbol deneyimini sunacak olan R.B.I. Baseball 20 oyun dünyası tarafından aylardır bekleniyordu. Çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri konusunda herhangi bir bilginin olmadığı oyun bugün güncel bilgiler ile haberlerimizde yer buldu.

Bu sabah itibari ile Steam üzerinde ön siparişlere açılan yapım yüzde 10 indirimle 45.00 TL olarak ön siparişlerde yer alıyor. 17 Mart’a kadar 50.00 TL yerine yüzde 10 indirimle 45.00 TL olarak satılacak olan yapım 17 Mart’ta tüm platformlarda oyuncuların karşısına çıkacak. Şuanda Steam ve Nintendo Switch platformlarında ön siparişlerde yer alan yapım tek oyunculu oynanışın yanı sıra ortak bölünmüş ekranda da oyunculara beyzbol oynama deneyimi sunacak.

Türkçe dil desteğinin yer almayacağı oyun içerisinde detaylı içeriklerin yanı sıra farklı kamera açıları eşliğinde oyunculara gerçekçi bir beyzbol oyun deneyimi sunulacak.


14.800
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2020 10:40
R.B.I. Baseball 20

Tür: Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 5.3 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 17 Mar 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?