Quake Survivor

1Quake Survivor indir - (Direkt indir)

BU YENİ KORKU PUZZLE HAYATTA KALMA OYUNU
Hayatınızı tehdit eden bir depremle metro raylarına hapsolmuş, çökmek üzere olan metro tünelinden ve istasyonundan kaçmalısınız. Bazı paranormal şeyler oluyor olabilir! Bulmacaları çözün, kaçının, bir şeyler toplayın ve çevreyi kullanın. Bu First Person Horror hayatta kalma strateji bulmaca oyununu tek başınıza oynayın ve kendinizi depremden kurtulan biri haline getirin…
Bu büyüleyici hikayede, şehir metrosunda çalışmaya giderken yakınlardaki bir yerde beklenmedik bir şekilde bazı gaz boruları patladığında bir kişiyi canlandıracaksınız. bir insan hatasına ve daha önce hiç görülmemiş bir deprem üreterek her yeri yok etti. Ne yazık ki olaydan tek kurtulan olarak, ölmeden kaçmanın bir yolunu bulmalıdır.

Çevrenizi kullanarak ve bulmacaları çözerek, etkileşimli bir birinci şahıs tamircisi ve harika grafikler kullanarak oyunu ilerletebilecek ve tamamlayabileceksiniz.
Unreal Engine ile yapılan bu Birinci şahıs bulmaca hayatta kalma oyunu, sürükleyici korku ortamında çevrimdışı tek oyunculu oynamaktan keyif alacağınız yeni bir konsept deneyimidir. Kaçmanın tek bir yolu var, aletlerini akıllıca kullanmalısın.

HEDEFLER
Tünelden kaçış ve tren istasyonu çökmek üzere
İlerlemek için anahtarları bulun, ortamı kullanın ve bulmacaları çözün
Sizin için bıraktığımız ipuçlarıyla zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanın


Quake Survivor indir - (Direkt indir)

7.760
OYUN BİLGİLERİ 26 Mart 2022 14:11
Quake Survivor

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Platform, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 8.6 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 25 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?