Quake II

1Orijinal Oyunu Geliştirilmiş Olarak Deneyimle
Orijinal Quake II’nin özgün sürümünün; 4K* ve geniş ekran çözünürlük desteği, geliştirilmiş modelleme, iyileştirilmiş düşman animasyonları ve vahşet, geliştirilmiş ve yenilenmiş yapay zekâ davranışları, geliştirilmiş sinematikler, dinamik ve renkli ışıklandırma, kenar yumuşatma, alan derinliği, Sonic Mayhem tarafından yapılmış orijinal, ağır rock müziği ve daha fazlasıyla tadını çıkar.

Etkileyici Askeri Bilimkurgu Hikâyesini Oyna
İnsanlık, Dünya’ya saldıran düşman bir uzaylı ırkı Strogg ile savaş halinde. İnsanlığın buna karşılık olarak Strogg’ların ana gezegenine gerçekleştirdiği saldırı başarısızlıkla sonuçlandı. Geriye bir tek sen kaldın. Hem sayıca hem de silahlarıyla senden üstün olsalar da sıkı korunan askeri üsleri aşarak düşmanın savaş makinesini devre dışı bırak. Ancak o zaman insanlığın kaderini değiştirebilirsin.

Orijinal Görev Paketlerinin Her İkisini Edin
Quake II; 18 hikâye bölümü ve 7 ölüm maçı haritasına sahip “The Reckoning” ile 15 hikâye bölümü ve 14 ölüm maçı haritasına sahip “Ground Zero” dahil iki orijinal görev paketini de içerir.

Görev Paketi: The Reckoning
Quake II’nin ilk resmi genişletme paketinde, bir Strogg bölgesine sızması gereken seçkin bir komando birliğinin üyesini oynayacaksın. İçeri girdiğinde endüstriyel alanları geçmeli, suyollarında ve hava borularında sürünmeli, korkutucu mutantlarla dolu tehlikeli kanyonlarda ilerlemeli ve düşmanın gizli ay üssünü yok etmelisin.

Görev Paketi: Ground Zero
Quake II’nin ikinci resmi genişletme paketinde sadece sen ve birkaç asker sağ çıkacak kadar şanslıydınız. Stroggos’a tek parça halinde vardınız ve hâlâ filoyla iletişime geçebiliyorsunuz. İnsanlığı bitirmek için geliştirilen Strogg’ların en yeni silahı Gravity Well çalışır durumda. Filonuz Stroggos etrafında sıkıştırıldı ve kara kuvvetlerinizin sadece %5’i hayatta kaldı, üstelik sayı her geçen saniye azalıyor. Emirler değişti. Yoldaşlarını kurtar ve Gravity Well’i yok et.


34.971
OYUN BİLGİLERİ 11 Ağustos 2023 14:22
Quake II

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.20 GB

Crack: GOG

Tarih: 10 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?