Pyre

1Muazzam büyüklükteki gizemli bir dünyada geçen Pyre, antik karşılaşmalar yoluyla sürgündeki grubunuzu özgürlüğe kavuşturacağınız grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Kimin aradığı görkemi tekrar kazanıp, kimin ölene dek sürgünde kalacağına siz karar verin.

Önemli özellikler

 • Bastion ve Transistor’ın Yaratıcılarından Yepyeni Bir Dünya

  Supergiant‘ın şimdiye kadar oluşturduğu en büyük ve en yaratıcı dünyayı keşfedin! Bir yandan Downside isimli gizemli dünyayı keşfederken diğer yandan özgürlüklerini geri kazanmak için bir araya gelmiş çeşitli karakterleri tanıyın.

 • Aksiyon Dolu Üçe Üç Dövüş Sistemi

  Kazandığınız her zaferin veya yaşadığınız her mağlubiyetin sürgündeki karakterlerinizi aydınlanmaya biraz daha yaklaştırdığı bu dünyada, her biri birbirinden farklı, renkli düşmanlarla zorlayıcı ve sonuçların sorumluluğunu hissettiren karşılaşmalara girin. Her Rite için grubunuzdan üç kişi seçin ve bu karakterleri Talisman ve Mastery’lerle donatın.

 • Kaybetme İmkanı Olmayan Kapsamlı Hikaye

  Pyre‘da ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Kazansanız da kaybetseniz de yolculuğunuz devam eder. Supergiant‘ın interaktif hikaye anlatımına gösterdiği özen sayesinde hikaye, her oyuncuya bambaşka bir deneyim sunar.

 • Versus Modunda Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun

  Tek oyunculu hikaye modunun yanı sıra Pyre‘da, iki oyuncunun birbiriyle savaşabileceği Versus Modu da bulunuyor. Bu mod ile oyunun hızlı ritimli ritüel karşılaşmalarında arkadaşlarınıza veya bilgisayara meydan okuyabilirsiniz. 20 benzersiz karakter arasından üçlünüzü oluşturun.

 • Zengin Atmosferli Sunum

  Pyre, Bastion ve Transistor‘ı yaratan ödüllü ekibin yeteneklerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Canlı el çizimlerinden, atmosferi yansıtan özel olarak bestelenmiş oyun müziklerine Pyre, her yönüyle sizi kendi fantastik dünyasına çekiyor.

 • Erişimi Kolay, Düzenlenebilir Kontroller

  PC için özel olarak oluşturulmuş kontrollerle ister oyun kolunu, ister fare ve klavyeyi kullanarak oynayın. Oyun, hem hikaye hem de Versus Modunda kendinizi kolaylıkla geliştirebileceğiniz bir zorluk seviyesi sunar.


10.820
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2017 19:55
Pyre

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.65 GB

Crack: CODEX

Tarih: 25 Temmuz 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?