PUPPETEERS

1Teardrop Games tarafından geliştirilen ve Unity oyun motorunda yapılan yeni ve yakında çıkacak bir indie korku oyunu olan “PUPPETEERS” ile tanışın. PUPPETEERS, ultra gerçekçi grafiklerle PC platformları için hedeflenmiştir. Çarpıcı grafikler ve oyun boyunca ürkütücü bir atmosfer ile psikolojik korku türüne yeni bir bakış açısı sağlar.

Kukla sizi kovalarken arkadaşlarınızla birlikte çığlık atın. Bir kez üzerine gelen laneti kırmak ve tersine çevirmek senin işin. Bebekleri canlı canlı yak ve olabildiğince hızlı kaç, saklanamazsın, biliyorsun.

Çok oyunculu, hızlı ve zor bir oynanışa sahiptir. Zamanla, oyun zorluğu artar. Yakılan her bebekle kuklaların öfkesi daha da kötüleşir. Oyun çok mu kolay? Nihai bir meydan okuma için HARD veya INSANE zorluk derecesini deneyin .

Hiçbir seans eskisi gibi olmayacak. PUPPETEERS , oyun boyunca tekrar değerini vurgular. Tüm anahtarlar, öğeler, hedefler ve AI, oynarken çeşitlilik sağlamak için rastgele seçilir. Her seansta eğlenceyi ve korkuyu en üst düzeye çıkarmak için her oynadığınızda her zaman farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

MASKE
Bu senin tek savunman, her köşede gizlenen kukladan saklanmak için maskeni kullanmalısın. Sınırlı kullanımı var, bu yüzden sadece gerektiğinde kullansanız iyi olur.

Tuzaklar, karanlıkta gizlenen mankenleri bulup yakalamanıza yardımcı olabilecek isteğe bağlı bir oyun mekaniğidir. Birini hızlıca yakalamak için bir tuzak kullanabilir veya yolunu takip edip elinizle yakalamaya çalışabilirsiniz.

Zengin hikaye, zorlu bulmacalar, ilginç mekanikler ve heyecan verici anlarla kendinizi kaptırın, ancak bu oyun modunda tüm çığlıkları kendiniz yapacaksınız.

Hikaye Modu, nihai, birinci şahıs, psikolojik-korku deneyimidir. Martin Smith olarak oynayın, 15 yıl birbirinizi görmedikten sonra liseden eski bir arkadaşınızı ziyaret ederken kendinizi bulun. Ama bir zamanlar onun evi olan yere adım atın, onun eskisi gibi olmadığını anlıyorsunuz…


5.846
OYUN BİLGİLERİ 5 Kasım 2022 00:30
PUPPETEERS

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.62 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 3 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?