Punch Club 2 Fast Forward

020 uzun yılını zorba annenin garajının sınırları içinde yaşayarak geçirdin, baban sen doğmadan gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Ama hey, çalışmak ve dünyanın harikaları hakkında hayal kurmak için bolca vaktin vardı. Yine de sen olmak berbat, insanlar sümük yiyor, yolsuzluk yaygın ve herkes seninle savaşmak istiyor… Ama belki babanı bulabilir ve insanların fısıldadığı ‘kara yumruk’ olabilirsin, bir şekilde gerçekten insanlığın kurtarıcısı, Goodness Corporation’ın süper gizli sırlarını ortaya çıkaran kişi olabilirsin… Ya da değil. Kendi maceranı seç, istersen garajda kal.

İşlerin siberpunk olmadığı zamanlarda, isimsiz havalı bir adam sokaklardan yükseldi, büyük kötüyü yumrukladı, babasını buldu ve herkes gerçekten mutlu falandı. Geleceğe hoş geldiniz, yozlaşmış, tuvalet kağıtlarının yerini deniz kabukları aldı ve artık her şey siberpunk. Neşe, 80’ler nostaljisi ve yumruklarla dolu bir maceraya atılırken aynı ama şimdi neon sokaklarda yürüyün. Eskisinden daha fazla yumruk.

İsterseniz yumruklayın, tekmeleyin ve hile yapın. En iyi dövüşçü olmak kolay değil, zaman, özveri, para ve eğitim gerektiriyor! İstatistiklerinizi ve tekniklerinizi artırın, karşılaşmanızı planlayın ve kendi inanılmaz derecede harika dövüş okulunuzu yaratın! Kaybetmekten ve herkesin sana gülmesinden daha iyi geliyor. Hiçbir şey eski moda kanın, terin ve gözyaşının yerini tutamasa da, nöro eğitimi ve yasa dışı yazılım kesinlikle cazip geliyor. En ufak bir risk olsa bile dolandırıcı olarak ortaya çıkarsınız ve son beyin hücreniz de toparlanıp gider.

Sıçan yarışında hayat hızlı tempolu, zaman alıcı ve hayatta kalmak için etkili yönetim gerektiriyor, Punch Club 2 aynı! Kelimenin tam anlamıyla bir simülasyon oyunu! Dövüş liglerinin zirvesine tırmanırken, suçları çözerken, polis, mafya, mafya ve yolunun kesiştiği herkes için çalışırken zamanını ve paranı yönet. Görevleri tamamlamak size yeni dövüş okullarına, hamlelere, dolarlara, iyi insan puanlarına ve hatta VHS’deki Aslan Kraliçe’ye erişmenizi sağlayacak! Steam sayfasını okumayı bırakın ve öğütmeye başlayın!


16.082
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 20:49
Punch Club 2 Fast Forward

Tür: Dövüş, Korku, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 594.30 MB

Crack: RUNE

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?