Pumping Simulator 2

5Pumping Simulator 2 indir - (Direkt indir)

Pompacı Simülasyonu 2 – Bir Benzin İstasyonu Simülatörü!

Benzin istasyonu yönetiminin heyecan dolu dünyasında yeni bir girişimci olarak başlangıç yapın. Miras olarak aldığınız klasik aracınızı satarak birikim oluşturmaya başlayın. Elde ettiğiniz sermaye ile canlı bir kasabanın merkezinde bulunan terk edilmiş bir benzin istasyonuna yatırım yapın. Şimdi kollarınızı sıvayın ve bu eski istasyonu hem yolcular hem de yerel halk için canlı bir cennete dönüştürme zamanı.
Sıfırdan İnşa Et, Başarıya Yükselt:

Benzin istasyonunuzu temelden başlayarak inşa edin, genişletin ve geliştirerek onu yükseltin. İlk adımda eski yakıt pompalarıyla başlayın ve daha yüksek kaliteli olanlara doğru ilerleyin. İstasyonunuzu daha fazla pompa ile donatın ve karınızı artırın.
Hizmetlerinizi Çeşitlendirin:

Sadece benzin satışıyla sınırlı değil! Daha fazla müşteriyi çekmek ve gelirinizi artırmak için çeşitli hizmetler sunarak daha fazla kişiyi çekmeye odaklanın. Benzin istasyonunuzda aç müşterilere hizmet verebilmek için bir market dükkanı açın. Araçları parlatmak için üstün kalitede araç yıkama hizmetleri sunun. Tüm ziyaretçilerin konfor ve kolaylığını sağlamak amacıyla tuvaletler inşa edin.
Özelleştirin ve Genişletin:

Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve benzin istasyonunuzu dikkat çekici dekorasyonlar ve işlevsel yükseltmelerle kişiselleştirin. Müşterilerin tekrar gelmesini sağlayacak benzersiz ve davetkar bir atmosfer yaratın.


Pumping Simulator 2 indir - (Direkt indir)

42.982
OYUN BİLGİLERİ 6 Aralık 2023 12:50
Pumping Simulator 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.6 GB

Crack: REPACK

Tarih: 12 Eylül 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?