Psychonauts 2

3Psychonauts 2 indir - (Direkt indir)

Eğitimli bir akrobat ve güçlü, genç bir psişik olan Razputin “Raz” Aquato, hayatı boyunca kurduğu Psychonauts olarak bilinen uluslararası psişik casusluk örgütüne katılma hayalini gerçekleştirdi! Ama bu psişik, süper casusların başı dertte. Liderleri bir kaçırılmadan kurtarıldığından beri kendinde değildi ve daha da kötüsü karargâhta saklanan bir köstebek var.

Alışılmadık görevler ve gizemli komploları birleştiren Psychonauts 2, sinematik tarzı ve tonlarca özelleştirilebilir psişik güçle bir platform macera oyunudur. Psychonauts 2, oyuncular Raz’i dostların ve düşmanların zihinlerinde kötü bir psişiği alt etmek üzere bir yolculuğa çıkarırken eşit ölçüde tehlike, heyecan ve kahkahalar sunuyor.

  • Efsanevi oyun tasarımcısı Tim Schafer (Grim Fandango, Brütal Legend, Broken Age) tarafından sunulan mizah ve entrikayı birleştiren yaratıcı sinematik bir hikâyeyi yaşayın.
  • Raz’in insanların beyinlerine dalıp içlerindeki şeytanlarla savaşma, saklı anıları açığa çıkarma ve duygusal yüklerini çözme yeteneğini kullanarak eşsiz ortamları keşfedin.
  • Çeşitli, zorlu ve neşeli bir platform deneyiminde akrobatik şekilde havaya atlayıp gergin ip ve trapezlerde gezinin.
  • Nesneleri patlatmak, yakmak ve havaya kaldırmak, hatta zamanı yavaşlatarak ortam bulmacaları çözmek ve tuhaf düşmanlarla savaşmak için güçlü bir dizi psişik güçler kullanın.

Psychonauts 2 indir - (Direkt indir)

19.754
OYUN BİLGİLERİ 25 Eylül 2021 11:53
Psychonauts 2

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 30 GB

Crack: GoldBerg 

Tarih: 24 Ağu 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?