Project Wunderwaffe

0Batıdan Müttefik kuvvetleri ve doğudan ise, Sovyet birlikleri yaklaşıyorlar.Artık hiçbir asker zaferin tadını hatırlamıyor.Savaşın ön saflarında kaos ve korku hakim.

Genelkurmay başkanlığı dağılmaya başlıyor ve birçokları için savaşın kaderi şimdiden belirlenmiş durumda.

Bazı komutanlar geri çekilme emri veriyor. Ancak, savaşta hâlâ cesurca savaşanlar seni savaşın sonuna kadar yalnız bırakmayacaklar.Bir wunderwaffe inşa etmek için sadece bir şansın var. Üsse hoş geldin!

Üssün inşası ve teknolojik gelişim
Destansı bir kale olan kendi kendine yeten, devasa bir yeraltı kompleksi asla sen olmadan var olamaz. Bu nedenle, aklını iyi kullan! Üssünü akıllıca oluştur, yönet ve geliştir. Unutma, savaşın kaderini etkileyebilecek kadar güçlü bir silah yaratıyorsun.

Yeraltı koridor ağı ve özel amaçlı odalar verimli bir şekilde çalışmalıdır. Oralarda elektriğe, suya ve temiz havaya erişim olmasına özen göster.

Hammadde çıkar, kodları kır, teknoloji ağacını geliştir ve casuslarla işbirliği yap. Silahlar ve icatlar proje et ve bunların üretimini yap.

Askerlerinin tamda beklediği şey bu! Düşman birliklerin ilerleyişlerini kontrol et ve projeyi tamamlamak için zaman kazan. Sana önemli bilgileri sağlayacak en iyi bilim adamlarını, casusları ve ajanları safına kat. Project Wunderwaffe’de dünyanın adını henüz duymadığı bir silah yapacaksın!

Wunderwaffe’nin yapısı
Atom bombasının icadı, AR-GE merkezlerinde yapabileceklerinin sadece küçük bir kısmı. Her buluşun ortalığı kasıp kavursun. Nihâi zaferin silahlarını yaratma olasılıkları son derece geniştir. Görünmez kara araçları, süper füzeler veya Die Glocke. Project Wunderwaffe’de üretim

Askeri üssün gelişimi
Wunderwaffe’nin inşası , etkili üs yönetimini ve ayrıca hammadde ve kaynakları edinip tahsis etmeyi gerektirir. Projen sürekli olarak tehlike altında, bu yüzden saldırıları savuştur ve onu tamamlamak için mümkün olduğunca fazla zaman kazanmana izin verecek şekilde hareket et.

Her seçiminin önem arz ettiğini unutma. Kararlarının her birinin sonuçları olacaktır. Propaganda mekanizmalarını kullan, üzerinde çalıştığın süper silahın olanaklarıyla korku uyandır ve dehşete düşür.


19.760
OYUN BİLGİLERİ 10 Ekim 2022 18:06
Project Wunderwaffe

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.35 GB

Crack: DOGE

Tarih: 10 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?