Project Warlock II

1Project Warlock II’ye hoş geldiniz!

Savaşmak için nedeninizi bulun
Project Warlock II, ilk oyunun olaylarından hemen sonra başlıyor. Palmer, Urd ve Kirsten’ın her birinin kendi becerileri, avantajları, benzersiz silahları, kilidini açmak için sihir becerileri ve eski Warlock ustalarıyla yüzleşmek için kişisel nedenleri var.

Seviyeler
Project Warlock II’nin 3 bölümünün her biri, orijinal oyundaki herhangi bir seviyeden 10 kata kadar daha büyük 6 devasa, yayılan seviyeden oluşur.

Oyundaki seviyeler, oyunu kelimenin tam anlamıyla yükselten dikey, üç boyutlu, çok katlı yapılara, platformlara ve binalara dönüştü. Düşmanlar, engeller, sırlar, avantajlar ve kilidini açmak için başarılarla dolu oyundaki her seviyenin tamamlanması 1 saat kadar sürebilir.

Silahlar
Palmer, Urd ve Kirsten, farklı oyun tarzlarına olanak tanıyan kişiliklerine dayalı benzersiz silah cephanelikleri ve büyü becerileri taşırlar.

Shotguns, machine guns, sniper rifles, grenade launchers, quad barrelled harvesters, swords, staffs, and cannons, yalnızca Palmer’ın kullanabileceği silahlardan sadece birkaçıdır. İmha araçları yükseltilebilir ve her karakter için 20’den fazla silah elde edilebilir.

Düşmanlar
Project Warlock II’nin her bölümü sizi yeni düşman türleriyle karşı karşıya getiriyor.

Acımasız gulyabani orduları, arkanızdan sıçrayan çıplak yaratıklar, roketatarlı sert şövalyeler, kafalı uçan makineli tüfekler ve yolunuzu engelleyen devasa güvercinler, zıplayacak, koşacak, tutacak, canavarlara sadece birkaç örnektir. Sizi köpek yemeğine dönüştürmek için her saldırı stili ellerinde.

Kendini kurtar
İlk oyunun hiçbir kaydı yoktu. Project Warlock II’de size hızlı kaydetmeler, manuel kaydetmeler ve hatta otomatik kaydetmeler sunuyoruz.


17.305
OYUN BİLGİLERİ 11 Haziran 2022 16:03
Project Warlock II

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.09 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?