Prodeus

0Prodeus, modern işleme teknikleri ve teknolojisi kullanılarak yeniden tasarlanmış, eski bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Eski donanımların teknolojik sınırlarını zorlayan retro estetik ve oynanışla tasarlanmış modern bir AAA oyunundan beklediğiniz kaliteyi yaşayın.

Oyun, endüstri FPS gazilerinden el yapımı bir kampanya, klasik modlarda* çizim yapan kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu oyun, tamamen entegre bir seviye düzenleyici ve oynamak için neredeyse sınırsız seviye ile anında hareket için yerleşik bir topluluk haritası tarayıcısı içerir.

Duvarları kırmızıya boyamaya hazır olun. Bu, beklediğiniz Boomer Shooter.

ÖZELLİKLERİ

Retro görünüm, modern çağ
Shooter’ların geçmişi ve geleceği, günümüzün yüksek kaliteli 3D teknolojisini retro görsellerle birleştiren grafiklerle çarpışıyor.

Prodeans’a ve Kaos’un güçlerine karşı çatışırken lo-fi piksellerin ve yüksek teknoloji parçacık efektlerinin abartılı patlamalarını deneyimleyin.

Saf retro FPS kaosu
Hızlı ve çılgınca kesintisiz aksiyon için kendinizi çelikleştirin. Klasik olarak abartılı silahlardan oluşan bir cephaneliği kullanarak kaostan doğan yaratık ordularını patlatın ve patlatın.

Kırmızı yağmur yağıyor
Çelik duvarları ve uzaylı salonlarını düşmanlarınızın kanıyla yağdırın. Prodeus’un nefis demanslı parçalama sistemi sayesinde 11’e kadar çevrilen yaşlı atıcıların kanlı heyecanını yaşayın.


20.019
OYUN BİLGİLERİ 24 Eylül 2022 00:53
Prodeus

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, FPS, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 786.0 MB

Crack: REPACK

Tarih: 23 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?