Pro Cycling Manager 2024

0Pro Cycling Manager 2024 indir - (Direkt indir)

Bisiklet takımının her yönünü oluştur ve yönet. Sponsorluk sözleşmeleri yıllık bütçende önemli bir rol oynar ve sezon boyunca tüm farkı yaratan unsur olabilir. Sözleşme süresi takıma bağlıdır ve artık bir yıldan uzun olabilir. Hangi takımı yönetmek istediğini ve nelere meydan okuyacağını kendin belirle.

Sezonluk ve uzun vadeli hedefler içeren yeni ve geliştirilmiş sistemi kullanarak sene başında sponsorlarına hedeflerini sun ve sezon içinde farklı yarışlarda onların güvenini kazan. Etap galibiyetleri, reklam görünürlüğü ve en prestijli yarışları kazanma gibi artık daha çeşitli hedefler bulunuyor.

Yarış hedefleri artık daha gerçekçi. Artık önemli yarışlarda reklam yapma fırsatlarıyla küçük sponsorlar etkilenebilir.

Her sponsor birbirinden farklıdır. Hangi bisikletçileri takıma katabileceğin konusunda farklı bölgesel kısıtlamaları ve çeşitli beklentileri vardır. Kolombiyalı bir sponsor, Kolombiyalı bisikletçileri takımına katmanı isteyebilir. Takımını ne yönde ilerletmek istediğine bağlı olarak doğru sponsoru seçmek senin elinde.

Tıpkı gerçek hayattaki bisiklet sporu menajerleri gibi bisikletçi takımını oluşturmak için yeni sponsorlar bulman gerek. Artık birden fazla sponsorla sözleşme imzalayabilirsin. Her sponsorun beklentilerini karşılamalısın, onları memnun etmemeyi göze alırsan sponsorluk ilişkinizi tehlikeye atarsın.

Yarış performansı, bisikletçilerinin başarılarında oldukça önemli bir etkendir. Profesyonel takımlar tarafından oldukça önemli olan artan kazançları elde edebilmek için yüksek kalite ekipmanlara yatırım yap. Her ufak iyileştirme, dünyanın bir numaralı takımı olmana yardımcı olabilir.


Pro Cycling Manager 2024 indir - (Direkt indir)

6.425
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2024 22:16
Pro Cycling Manager 2024

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 12.8 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 6 Haziran 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?