Pro Cycling Manager 2020

1Pro Cycling Manager 2020 indir - (Direkt indir)

Doğru kararları alabilecek misin ?

Tour de France’dan La Vuelta’ya kadar Bisiklet Dünya Turunun klasik etkinliklerindeki 230’dan fazla yarış ve 650 etapta ana gruba demir at.
Menajeri olduğun bisiklet takımının ile zirveyi hedefle! Bunun için, finansman ve transfer işlerini yönetmek, antrenmanları planlamak, bir strateji oluşturup uygulamak zorundasın. Dahası, Pro Cycling Manager tarihind eilk kez, bisikletçilerinin fiziksel ve moral kondisyonlarını da yakından takip etmen gerekiyor. Tek bir karar her şeyi değiştirebilir.
Bisikletçilerinin taleplerini (yarışa katılma, kişisel hedef vb.) dinlemek ve yerine getirip getirmeyeceğine karar vermen gerek. Menajer sensin, takım için dengeleri sürdürmek de bozmak da senin elinde, kritik anlarda bisikletçilerini motive edip ateşlemek ve tüm takım için en iyisine karar vermek senin görevin.

Ayrıca, Pro Cyclist modunda, kendi takımında bir bisikletçi olarak da oynayabilir ve kişisel kariyerinde zirveye tırmanmak için mücedele edebilirsin. Kariyer modunda kendini kanıtladıktan sonra, çevrimiçi modda tüm dünyadan 15 kişiye kadar başka oyuncu ile yarışabilirsin.

2020 sürümündeki yenilikler:
• Tour de France 2020’nin 21 resmi etabı
• Kariyer modu:
o Bisikletçilerinin moral kondisyonunun yönetimi: çeşitli taleplerde bulunacaklar (yarışa katılma, yeni bisikletçilerin transferi vb.) ve senin vereceğin kararlar onların moral ve performanslarına doğrudan etki edecek. Transfer sezonu da takım içi dengeleri korumak için kilit önemde.
o Yarış sırasında motivasyon: yarışlarda bisikletçilerinin motivasyon ve performansı moral durumlarına ve giydikleri mayo, önceki yarışlarda alınan sonuçlar ve benzeri bir dizi faktöre bağlı. Motivasyonu yüksek bir bisikletçi yarışın kritik bir anında, örneğin ana grubu hızlandırmak ve son depara hazırlamak gibi sonuca etki edecek olağanüstü bir performans gösterebilir.
o Yarışlarını planlamaya yardım edecek yeni bir asistan
o Yeni kontrol paneli tasarımı
• Geliştirilmiş, daha agresif ve ateşleyici yapay zeka


Pro Cycling Manager 2020 indir - (Direkt indir)

38.044
OYUN BİLGİLERİ 5 Haziran 2020 02:49
Pro Cycling Manager 2020

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 8.3 GB

Crack: REPACK SKIDROW 

Tarih: 4 Haz 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?